Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktoherb okozhat hasfájást a...

Laktoherb okozhat hasfájást a babának?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 3 hetes a kisfiam,pár napja általában délben és este csak nyűglődik,szerintem fáj a hasa,mert elég keménynek tűnik,ő meg csak erőlködik és vörösödik a feje.

Ez lenne a hasfájás?

Lehet a tejszaporító teától amit iszok?



2012. júl. 22. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet!
2012. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodom. Az én lányom is 3 hets, és 1 hete bnagyon hasfájós lett. Reggel 7-9-ig sír, meg este 7-9-ig valamikor 7-12-ig is. Próbáltam az Infacolt, de nem ér semmit, holnap biogaia cseppeket veszek, a gyerekdoki azt ajánlotta, hátha segít és abbahagyom a Laktoherb ivását is, meg lehet tejtermékeket sem fogok fogyasztani.
2012. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Okozhat bizony. Én ugyan 8 éve ittam amikor a lányom született, de iszonyú hasfájást okozott szegénynek. A következő babánál már meg sem mertem próbálni.
2012. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ettől fájt a hasa
2012. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is okozott! Biztosan az, mert ahogy elhagytam, 2 nap múlva megszűnt, és amikor újra próbálkoztam megint előjött. A barátnőm mondta, hogy nekik is ez volt, és ajánlotta helyette a Herbalakt-ot, ami érdekes, hogy ugyanaz a cég szaporító teája, csak teafű, és nem filteres. Na attól soha nem volt gond.

Nem tudom a filteresbe mit tesznek, amit ebbe nem, de tény, hogy a filteres hasfájást okozott a másik meg nem.

2012. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én teák helyett alkoholmentes sört iszok és rengeteg tejem van töle. A teára sokan panaszkodtak ezért el sem kezdtem. Sőt már a korházban a szoptatási tanácsadó is azt mondta, hogy felejtsük el.
2012. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, és erre én is csak később jöttem rá!

Igyál alkoholmentes sört, ha szereted!

+ ami még nálam bevált: Karamalz maláta ital. Olyasmi íze van, mint a kólának, a citromos a finomabb!

2012. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tegnap ittam Gösser citromos alkoholmentest,finom volt,pedig utálom a sört.Azt is mondják hogy szénsavast se nagyon szabad inni,de a sör azért mégis az?! Vagy az nem baj?

Azt a Karamalz nevű izét hol lehet kapni? Nem ismerem. Vagy csak nem járok eleget a szeszes ital osztály felé a multikban? :)

2012. júl. 23. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Karamalz-t Auchanban, Sparban is lehet venni, sajna nem olcsó. Viszont isteni finom, engem a régi nektársörre emlékezet az íze. Annak idején nekem is bevált tejszaporításra. Szénsavas, de akár ki is keverheted belőle a szénsavat kanállal és akkor nem bántja a baba pocakját.
2012. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Karamalz már szinte mindenhol kapható. Tesco, Cora, Interspar (Itt júl. 18-ig volt akciós. 200 Ft helyett 150 Ft), dm, Penny.

Mostanában akciós is volt, talán a Sparban és a Tescoban. Nem nagy összeg, nem drágább, mint a citromos Gösser.

Ja, utóbbi nálunk (Miskolc) most az Auchanban jó áron van! A 0,33-as 100 Ft!!!

No, most látom, hogy már gránátalma ízben is kapható! :)

Így néz ki a dobozos:

[link]

2012. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!