Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen? 1 évesnek...

Van valakinek ilyen? 1 évesnek ajánlanátok? Jó áron van?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 24. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem raknám bele az egy éves lányomat, még stabilan se tud járni, nem fogy rájönni, hogyan is kell egy izgő-mozgó ugrálóvárban játszani, menni, haladni..


Vannak ilyen ugrálóállatok (maci, csacsi, ilyesmi). Valaki biztos belinkeli majd neked. Na, azok valók 1 éves gyereknek. Nagyon is szokták szeretni!


Árban nem tudok mit hozzáfűzni. Én korán sem gondoltam ilyenre a lányomnak.

Max. majd 2-3 éves korában, amikor tudom, hogy 100%-ban stabil a járása/viselkedése.

2012. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ára elfogadható, viszont én 1 évesnek még nem vennék ilyet, de te tudod, ha mellette vagy végig akkor szerintem jó, meg ahogy látom nem nagyon tud kiesni belőle a gyerkőc.
2012. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Enyémek ugráltak már pontosan ilyenben (vendégségben), de akkor már a picim is elmúlt 1,5 éves.

1 éves gyerek még nem tud ilyenben ugrálni.

Egyébként nagyon klassz, de szerintem még várj ezzel.

2012. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tetszetős, de egyévesnek szerintem még instabil.
2012. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nittababy ***** válasza:
Nagyon szép de egy évesemet még nem raknám bele még nem, neki való szerintem olyan 3év körül már igen!!
2012. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!