Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Scamp tényleg jó minűségű...

A Scamp tényleg jó minűségű babaruhákat gyárt?

Figyelt kérdés
Az ára elég húzós, ezért kérdezem.
2012. júl. 24. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Igenn. A NEXT után szerintem az egyik legjobb!


De az F&F (Tesco) ruhák is nagyon jók! Az árához képest csúcsminőség!

2012. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, én ngyon szeretem, bár nem mindent veszek ott. A bodyk tényleg drágábbak, de nekünk volt néhány, tényleg klasszak, formatartóak, kellemes viseletek. Én a kétrészest szoktam venni pizsinek, szeretem a leggingseket, bölcsibe, oviba játszónacinak kényelmesek, strapabíróak, nem bolyhosodnak. És télen overál alá használom harisnya helyett. Ezek szerintem nem olyan drágák. Szerinrem jók még a dzsoggingok és az egyéb melegítőgatyáik. Igyekszem uniszexet venni, mert lányom is, fiam is van. Ja, és a zoknijaik is jók, bár azt nem tudom lehet-e még kapni, babakorában volt olyan a lányomnak. Mi személyesen odamegyünk a boltba és ott vesszük meg.
2012. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, sokat vettünk és két gyerek után még mindig hordhatók, nem mentek szét. Viszont ha van a közeletekben Elefáni babadiszkont, ott érdemesebb megvenni, mert olcsóbban adják, mintha a scampnál veszed direktbe. A zoknijukat nem vettük, találtam olyat, amiben több pamut volt.
2012. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen! Próbálkoztam én is olcsóbbakkal,de azokat gyakrabban kellett cserélni, mert szétmentek/elnyúltak, stb...

a scampot amióta kipróbáltam, csak azt veszem! Megéri az árát, és még a következő gyereknek is el lehet rakni, egyáltalán nem nyúlik el a nyaka sem!!

2012. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó minőségüek. Ma is ilyen volt a fiamon, kaptuk ajándékba. A cimkéjébe tollal írták az árát és én nagyon sokallok egy badyért 1580ft-ot.
2012. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt szoktam venni, bár általában úgy, hogy az akciósok között keresgélek, akkor kb 1000 Ft 1 body, ami ahhoz képest hogy milyen jó minőségű, nem (annyira) sok.

Eddig egyikről sem kopott le a minta, nem nyúlt ki, észre sem lehet venni rajtuk a használatot, pedig már nem 1 gyereket szolgáltak ki.

2012. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még nem mertem venni, pedig nagyon tetszenek. Túl vastagnak találom az anyagot. Épp a múltkor szemezgettem egy kis spagettipántos body-val, de az anyaga annyira vastagnak tűnt. De ennyi pozitív válasz után lehet, hogy mégis veszek a kicsinek. :)
2012. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Egyébként tényleg elég vastag. Mi kaptunk egy napozót, nagyon szép, nagyon jol is áll a kisfiamnak de nagyon vastag ahhoz képest, hogy napozó. Szerintem a tescós ebböl a szempontbal jobb.
2012. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!