Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam cumisüvegre?

Hogy szoktassam cumisüvegre?

Figyelt kérdés

7hónapos babámmal már egy hónapja kínlódok,hogy elfogadja a cumis üveget. Kanállal se akar enni semmit.:-(

Csak szopizott 6 hónapos koráig,most már viszont kevés a tejem,mégsem hajlandó semmit enni.A cumisüveget ha a szájába teszem visítva üvölt,bele se szív.Ugyan így üvölt ha kanállal teszek valamit a szájába.Már 4 féle cumit is kipróbáltam.Mit csinálhatnék még???Segítsetek.:-(


2012. júl. 24. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pohárból itatást nem próbáltad esetleg?
2012. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

A hozzátáplálásra még nem érett, azért nem eszik kanállal.

Itasd pohárból vagy műanyag fecskendővel (tudsz venni gyógyszertárban, de van olyan gyerek gyógyszer, amihez alapból van, pl. Nurofen).

2012. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam pohárból is,de abból sem iszik.:-(
2012. júl. 24. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is így volt, én Avent varászitatót vettem neki, olyat, ami 6 hónapos kortól ajánlott, na azzal semmi baja nem volt.

[link]

2012. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(


Még egy dolog jutott eszembe, de az elég drága móka :(

Mikor a Fiam szopisztrájkolt, vettem Neki Medela Calma etetőt. Olyasmi, mint a cumisüveg, csak nem ömlik egyből a szájába a cucc, hanem szívni kell rendesen, mint a cickót.


De remélem beválik a varázsitató :)


1.

2012. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha fecskendővel itatnám és sír,nem nyelheti azt félre?Félek,hogy megfulladhat.
2012. júl. 25. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk szaladt már félre fecsiből tea, de kiköhögte hamar (meg persze felkaptuk azonnal vállra).


Nagyon lassan kell az első néhány kortyot adni, de legjobb lenne, ha nyugodtan tudnál próbálkozni (tudom, ez lehetetlen egy éhes baba esetében). Elvileg ki is tudják szopizni a Babók a fecsiből a cuccost, na az én lusta Fiam egyszer se volt erre hajlandó :D


És még az utolsó kortyok neccesek, mert azokkal tolod a levegőt és az okozhat galibát, ha picit erősebben nyomod.


Sok sikert, tényleg nagyon remélem, hogy találsz hamar megoldást!


1.

2012. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!