Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak nem akar inni...

Mit csináljak nem akar inni cumisüvegből? Hogy szoktassam rá? Állandóan csak cicin lógna de már nagyon fáj és ha lefejem ugy meg nem eszik meg lasan tápszeres lesz és azért kéne rászoktatni cumisüvegre! Hogy csináljam? Am 2 hónapos a pici!

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor pohárbol itasd késöbbiekben nem lesz gond a cumisüvegböl való ivásbol leszoktatás.
2011. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lesz "lassan tápszeres"?

Dolgoznod kell újra?


Biztos, hogy jó a szopási technikátok? Elvileg fájni nem lenne szabad akkor sem, ha napi 12 órát cicizik egy ekkorka baba.


Egyébként a lefejt tejet adhatod pl. Nurofen csővel, pohárból vagy fecskendővel is.


Viszont sajnos nem minden baba fogadja el lefejve, csak "frissen csapolva", szóval lehetséges, hogy nem a cumisüveggel van a baja...

2011. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:
vagy kiskanállal próbáld meg... Pohár, vagy kiskanál közül az egyiket szerintem el fogja fogadni.
2011. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt a probléma, egyszerűen nem tudtam mellből szoptatni, annyira fájt. 2 hétig tartott az az időszak, amíg lefejtem a tejet és cumisüvegből adtuk neki. Elfogadta, s nem lett cumizavaros szerencsére. Nem tudom nálatok mi a megoldás, ha semmiképp sem akar cumisüveget. Nálam 2,5 hónap volt, mire egyáltalán nem fájt a szoptatás. :-(
2011. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!