Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti samponnal mossátok babátok...

Ti samponnal mossátok babátok haját, vagy csak a fürdővízzel?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos és elég hosszú, sűrű haja van. Idáig mindennap megmostam neki a fürdővízzel, de tegnap észrevettem, hogy mintha kicsit zsíros lenne a haja. Az is lehet, hogy nem minden nap kéne bevizeznem neki?

2012. júl. 25. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Rossmannos Babydream kamillás samponnal mossuk. 11 hós. Kisebb korában fürdetővel mostuk. Akkor is BAbydream-et használtunk, extrasensitive változatát. Az nem tartalmaz kőolaj-származékokat, mint a legtöbb neves márka.Ja, és mi nem mossuk minden nap, kb. 5 naponta csak. Így is szép és neki.
2012. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Disi ***** válasza:
Az én babámnak elég hoszzú haja volt már születésekor is. Egyszer megjelent egy kis koszmó a fején, akkor vettük meg a Babé koszmó elleni samponját. Azután szépen el is tűnt. Azóta (mivel maradt sampon), hetente egyszer hajmosás van hogy elhasználjuk. Sőt most már hogy járunk játszótérre és sokszor a feje búbjáig homokos, van hogy sűrűbben. Én kérdeztem annak idején a fodrászomat, azt mondta nyugodtan vizezzem neki.
2012. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. 4-5 hós koráig csak a fürdővízzel öblítettem le neki.

Utána kezdtük el használni a Johnson's sampont.

Ha jól viselné a hajmosást, lehet, hogy gyakrabban mosnám, de így örülök, ha 5-6 naponta hagyja.

Minden nap viszont akkor sem mosnám.

2012. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos a babám, a Johnson's Top to Toe fürdetőt használjuk, ez egyben sampon is. Minden nap megmosom vele a haját is, bár neki inkább még csak pihék vannak a fején :)
2012. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 hónapos koráig csak fürdővízzel mostam, utána meg olyan (gyógynövényes) sampont kerestem, amitől nem pirosodik a kislányom szeme, hogy ne legyen neki a hajmosás rossz élmény. A védőnőnktől kérdeztem, hogy mit ajánl, ő a frezydermes sampont javasolta.
2012. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Neogranormon könnymentes samponnal mosom 4-5 naponta a fiam haját. A leöblítést nem szereti:( Az nem jó, ha mindennap bevizezed a haját, attól bezsírosodik.
2012. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!