Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten vagy környékén hol...

Budapesten vagy környékén hol van olyan játszóház, ahova 1 éves kisgyerekkel is érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

pl:XVII.ker Kalandpark játszóház, ott a legkissebbeknek el van "különítve" egy jó nagy terület, tele játékokkal. Plusz az ugrálóvárnak is van egy olyan része, ami tele van azokkal a műanyag, színes kicsi labdákkal, amiben már gázolhat, és csúzda is van hozzá.

10-20-ig van nyitva.253-5622

2009. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, anyukámék pont arrafelé is laknak, akkor őket is meg tudjuk látogatni!
2009. júl. 16. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is a Kalandparkba járunk, az én porontyom 20 hónapos. Nagyon szeretjük, én fel szoktam vele menni a "nagy" csúszdákra is. Szinte elaszalad a nap, amikor ott vagyunk, mindig van mit csinálni.


Egyedül akkor van baj, amikor a nagyobbak kicsit durvábban játszanak, ilyenkor nem árt észnél lenni... (Vagy szólni az ott dolgozóknak.)


A napijegy 1800 Ft, ezért akár haza is lehet menni napközben, és aztán visszamenni. Valóban van babasarok, és "mini-ugravár" is. Szuper hely!

2009. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!