Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek aki kisgyerekkel...

Van köztetek aki kisgyerekkel házasodott? Hogy sikerült megszervezni az esküvőt?

Figyelt kérdés

10 hós a lányom, ha mondjuk jövő júliusban egybekelnénk apával akkor 19 hónapos lenne.

Az érdekelne, hogy aki hasonlóan csinálta a lagzit, hogyan sikerült megszerveznie azt?

Hányan voltak?

Miket kellett elintézni?

Mennyibe került és milyenek voltak a körülmények (helyszín, kaja stb)?

És a legfontosabb:hogy bírta a lurkó?Etetés, altatás kire hárult?


2011. nov. 3. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár mi még nem házasodtunk, de a mi babánk is 10 hós és mi június elején fogunk egybekelni.

Mi már megrendeltünk a meghívókat, a neten néztem ki, szuperek vannak: www.szuper-meghivok.hu

A helyszínt is lefoglaltuk, oda vittük magunkal a kisfiúnkat.

Nálunk kb 110en lesznek, egy főre kb 10.000 ft-ra jön ki az étel-ital.

A zenekart, vőfélyt, fotóst szintén a netről foglaltam.

Mi nagyjából itt tartunk.

A ruhámat lassan elkezdem nézegetni, a koszorúslányaim intézik a sajátjukat :)

Aznap pedig hogy kivel lesz a kisfiam, még nem döntöttem el, ezen én is gondolkoztam.

Talán nekem annyiban könnyű, hogy tavasztól heti 2-3 napra családi napközibe fog járni a kisfiam, így azokon a napokon tudok majd szervezkedni .

2011. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a fiam 8 hónapos volt mikor apával egybekeltük.egyszerre volt a keresztelő és az esküvő.volt polgári és egyházi esküvőnk is.az egészet kb 1,5 hónap alatt szerveztük le,igaz nekünk nem volt nagy esküvőnk,mert nem akartuk a gyerek miatt.kb ugy 35-en voltunk.amit lehetett mi csináltunk meg(kaja,süti,zene).volt rendes menyasszonyi ruhám is.az egész kb 130ezer ft volt és ebbe benn van minden.a helyi kúltúrt kértük el és ott volt a polgári,majd a kései ebéd,és egy pici buli.a fiam nagyon élvezte,hogy ennyien figyelnek rá.ment kézről kézre(akkor már felállt,igy szabadabban tudott menni kapaszkodva).délután aludt egyet mellettem a babkocsiba.este meg elaltattam(senkivel nem alszik el a mai napig,csak velem),ez ugy 10 körül lehetett és anyu hazament vele.mi még éjfélig szórakoztattuk a vendégeket.

az egyik ismerősömék 2 gyerekkel esküdtek.a kicsi 7,5 hónapos volt a másik meg 19 honapos.ott nagy lakodalom volt.hajnalig tartó buli.mivel nyár volt kinn aludtak a vendéglő teraszán.egyik a babakocsiba másik a járókában.jól viselték az estét.

2011. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy éves és egy hetes volt a fiam az esküvőn. A szervezésnél az volt szempont, hogy minden a közelben legyen vagy a neten rendeltem, intéztem sok mindent.

Szállodában tartottuk, én fektettem le (még szopizik), utána 20 percenként ment fel egy rokon vagy barátnő bébiszitterkedni, de nem volt semmi gond. Én éjfélkor mentem aludni. A napirendben semmi, de semmi változás nem volt!

Összesen negyvenen voltunk a lagziban, nem volt nagy buli, de szép volt. Figyeltünk olyanokra is, hogy ne legyen feldönthető gyertya előtte az asztalon, vagy szétszedhető, lerántható virágdísz.

Csak polgári szertartás volt, végig a kezünkben volt a baba, mosolygott, nagyon aranyos volt. Imádta mindenki:-)

Összesen 530 ezret költöttünk, 12. kerületi szállodában voltunk, a szertartás pedig Óbudán.

Ha még érdekel valami, szívesen válaszolok.

2011. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!