Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck sportkocsiról vélemények?

Hauck sportkocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének Hauck sportkocsikról, mint pl ezek:

[link]

[link]


Láttam élőben, tudom, hogy mi az ami tetszik vagy nem benne, így gyakorlati tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm!



2012. júl. 26. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sz@r nekünk is van de nem nagyon használjuk. Csak akkor ha valahova megyünk autóval. Másik nem fért be a kocsiba és azért vettük. Nagyon könnyen borul ha veszel vigyázz vele!föleg ahol leejtös az út.
2012. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most vettünk ilyet akciósan a Tescoban 10.000 Ft-ért. Annyit bőven megért. Nekem semmi gondom nincs vele, könnyű, jó nagy a kosara, a váza erősnek tűnik. A gyenge pontja a kereke, ami elég kicsi, úgyhogy terepen nem jó. Érdekes a háttámla döntési megoldása, de csak meg kell szokni. Szóval összességében én nem bántam meg, hogy megvettem. Nyilván drágábban tudnék venni én is jobbat, de ezért a pénzért nem hiszem, hogy van jobb.
2012. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hauck Shopperünk van nekünk is, én elégedett vagyok vele és ebben a kategóriában (lapra csukható sportkocsi)újra ezt választanám. Legnagyobb előnye az alsó kosár és a tolókarnál lévő pakolópult (nyilván ezért "shopper", bevásárlókocsi), valamint hogy vízszintesre dönthető, tud benne aludni még egy kétéves baba is, ha a helyzet olyan. Amit nem szeretek benne: a biztonsági övnek az a része, ahol a vállára és a derekára kapcsolódó szíj összeér,egymásba csúsztathatóan csatolódik be - és sajnos ki is...(Nekünk rendszeresen szétcsúszik akkor is, ha megpróbálom csak a karját kicsúsztatni alatta és utána mindig fordítva csúsztatnám be, akkor nem tudod csatolni, a szerencsétlenkedésem közben a kicsi begurul, sírni kezd, stb.:-) Ez persze egy banális dolog, de más hátrányt nem tudnék írni!
2012. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!