Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka alig alszik valamit 1...

Éjszaka alig alszik valamit 1 éves babám. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Forgolódik, ha el is alszik pár percre, 5 perc múlva felül sírva, mint aki nem tud mélyen elaludni. Foga most nem jön, nem tudom, mi lehet a gond. Ez megy 1-2 hete. Én nappal vonszolom magam a fáradtságtól, ő a déli alvásnál kialussza magát, utána jókedvű, semmi gond. Csak aztán jön az éjszaka.

Van tippetek, tanácsotok? Biztos, hoy neki sem jó így minden éjjel.


2012. júl. 26. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy nem fogzik? Én csak erre tudnék gyanakodni amennyiben minden rendben van körülötte. Azaz nincs meleg, nincs hideg, szomjas éhes stb.

Vagy még ami lehet, jön egy nagymozgás, ha esetleg még nem jár akkor talán most fogja megtanulni. Ez csak tipp, az én fiam aki szintén 1 éves olyankor csinálja ezt, hogy felül az ágyban és sír amikor jön 1-1 mozgás amit meg fog tanulni. Vagy fogzik.

2012. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megy már? Én lányom is egy éves és amióta elindult (2 hete) Csinál ilyen felülök és sírok dolgot! De egy éjszaka csak egyszer! Ilyet szoktak csinálni a szeparációs szorongás idején vagy ha mozgásfejlődési változás van! Én ilyenkor bemegyek kicsit kiveszem megpuszilgatom és rögtön megnyugszik..... Mondom neki, hogy vissza teszlek és aludj nyugodtan, kint vagyok hívj ha kellek! Reggelig alszik! Kíváncsi vagyok ma csinálja e.....
2012. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most nagyon gyakorolja az önálló járást, ez igaz. Erre is gondoltam, de előző új mozgásoknál mindig visszaaludt rögtön. Most meg mintha nem lenne teljesen fáradt. Délben is kevesebbet alszik, ez is érdekes.

Van valami, amivel segíthetnék neki, hogy nyugodt éjszakái legyenek?

2012. júl. 26. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia...nem néztem erre, bocsi. Hát nagyon segíteni csak azzal tudsz ha ott vagy vele, kiveszed, esetleg megnyugtatod. Én pont most éjjel voltam így, felébredt, felsírt, ült az ágyban, és nem is nyugodott meg, csak amikor lefeküdtem az ágyunkba vele, úgy, hogy ő rajtam volt.
2012. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy még az is lehet, hogy csak 1-et szeretne aludni napközben, de nem megy neki az átállás.
2012. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!