Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevesebbet eszik a tápszerböl....

Kevesebbet eszik a tápszerböl. Baj?

Figyelt kérdés

tápszeres+ anyatej a babóm 4,5 kg született most 7,4kg 3hós

tudom hogy jó súlyban van de eddig megevett 120ml-130ml 3hósan az adagja 150ml lenne de kb 1 hete csak 100-110ml eszik anyatejböl meg 120-130ml.jó kedve van ,kis eleven és nem alszik túl sokat.szerintetek baj hogy nem eszik többet inkább kevesebbet.ja és nem esett a súlya azóta.


2012. júl. 26. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hjajjj, mintha magamat olvasnám. 3 hónapos a tápszeres kislányom, pár napja a szokásos 5x160 ml után elkezdett úgy enni, hogy reggel 200, utána 160, utána 100, még egyszer 100, és 160. Most olvastam utána, és elvileg 3 hónapos kor körül kevesebbet kezdenek igényelni a tápszerből, testsúlykilogrammonként olyan 120 ml az adagjuk naponta. (A te babádnál ez olyan 800-900 ml körül van.)

DE! Ha ezt nem eszi meg, viszont van elég pisis pelus, kakil rendesen, nem nyűgös, és hízik, akkor semmi gond.


AZ én lányom egyébként 4 kg-val született, most 3 hósan 6700 gramm, a héten is hízott 200-at, pedig már kevesebbet evett. A férjem is nyugtatgat (ő az orvosunk is egyben :)), hogy gond akkor van, ha nem hízik, vagy esetleg fogy. Tudják, hogy mennyire van szükségük. /+Az én lányom 2 hósan evett 140 miliket egy evésre, most visszavett picit. Hát ez van, nem olvasta a tankönyvekben, hogy mennyit kéne ennie, erőltetni nem fogom./ Egyébként mosolygós, nézelődős, szóval nem tudom, több embertől is hallottam, hogy 3 hónapos kor körül ez történt.


Esetleg beszélj a gyerekorvosotokkal, ha megnyugtat. :)

2012. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. júl. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!