Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le tudná mérni nekem valaki...

Le tudná mérni nekem valaki az rácsvédő méretét? Bele tehetem majd ebbe az ágyba?

Figyelt kérdés

Kerek a kiságyunk és nem tudom,hogy elég lenne e bele venni sima rácsvédőt,mert ami hozzá tartozik az nagyon drága!


[link]


2009. júl. 16. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez az ágy nem lesz sokáig elég a babának, nagyon kicsinek látszik...A rácsvédők különböző méretben vannak, vannak olyanok is, amik körbeérik a 120X60-as kiságyat.

A teszvesz-vatera oldalon találsz akár 1 ftért is, max veszel kettőt...

2009. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Átalakítható a bölcső!Nem tudom,hogy nem fog e hülye formát felvenni,ha bekötöm az ágyba!


[link]

2009. júl. 16. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt tudnám neked javasolni, hogy mérd körbe az ágyat a pereménél és vegyél egy csinos anyagot (polár ami mintás) és ha 4 rétegre hajtva összevarrod akkor még mindig olcsóbban jössz ki és tényleg az ágy méretéhez lesz igazítva. Amúgy a mi kis ágyunk 120 cm hosszú és 60 cm széles téglalap alakú volt ameddig használtuk!

Üdv egy 14 hónapos anyuka.

2009. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kerekbe 231cm hosszú,oválisba 336 cm-es kéne!De ha nincs olyan hosszú,tehetek csak a felére!
2009. júl. 16. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 2 válaszoló vagyok!


Tehetsz a felére, de akkor a másik oldalon meg lesz az esélye, hogy néha koppani fog a feje a babádnak!


Üdv.

2009. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 70x140-es kiságyam van, 3 rácsvédő van benne, így legalább a kislány mindig mást lát.
2009. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!