Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg fog ezért utálni? Rosszul...

Meg fog ezért utálni? Rosszul csináltam, hogy tehetem jóvá?

Figyelt kérdés
17 hónapos a fiam,egész álló nap hisztizett.Kimentünk vacsorázni,nem azt adtam neki,amit kigondolt a kis fejével.Eldobta a kanalát,üvöltött,mint a sakál.Akkor még türtőztettem magam,elővettem másik kanalat.Azt is direkt földhöz vágta.És ekkor rácsaptam a kezére.Nem nagyot,de csattant a kis kezén.Nem pirosodott be.Csak ahogy rámnézett,majd elkezdett ismét üvölteni.Egyszerűen elszállt az agyam,szégyellem magam.
2011. ápr. 27. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megutálni, nem kell ennyire emésztened magad miatta. Tudom sokan mondják, hogy nem ütik a gyereket... , de az én véleményem az, hogy ha rácsapsz egy kicsit az még nem tesz kárt a gyerekben, viszont tanul belőle. Neked kell lenni a "főnöknek", elvégre te neveled a gyereket és nem fordítva. Hidd el semmi baja nem lesz tőle!
2011. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nem lesz lelki sérült! :) Ez legalább arra jó volt, hogy legközelebb 10-ig számolj! :) (vagy tovább.. :D
2011. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szegénnyel kiabáltam is.de vacsi után lehiggadtunk mindketten,odabújt hozzám.
2011. ápr. 27. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tevagy az egyedüli akinél elszakad a cérna,én is ráütöttem már a kezére és a pelusára is.Mégis ölelget és puszilgat sokat!
2011. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ráütök néha a gyerekre nem nagyot csak picit ép hogy meglegyintem mert egyszerűen nem használ mára szép szó sem a kiabálás
2011. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!