Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néztem a tescos pelust, mert...

Néztem a tescos pelust, mert most akciós volt. De két féle lila volt, vagy lehet, hogy színvak vagyok, de valami ismertetőt tudtok írni, ne csak azt, hogy lila?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajta van hogy xkg-ykg-ig. Gondolom a 4-9kg-ig kell.
2009. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
talán nagyobb most 7 kg a fiam és van combja.
2009. júl. 16. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 7kg,elég hurkás és azt használjuk.
2009. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jól befürödtem vele, mert egy kisebb tescoban vettem, és a sötétlilát, ami nejlonos és sz...r... Úgyhogy szerintem a világosabb és kicsit igényesebb csomagolásút szokták itt ajánlani, hogy jó. A sötétlila, value-st semmiképp ne vedd meg, mert csupa nejlon az egész :( Amúgy valószínű elég a 4-9-es még neki.

2009. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Tesco színes márkásat vedd meg,a másik az nejlonos,a valués.Mi használtuk én szerettem.Most éppen DM-est használok.
2009. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rá van írva, hogy színes?bocsánat ha érthetetlen vagyok!
2009. júl. 16. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nincs ráírva hogy szines.Világoslila színű és az van ráírva hogy Tesco Unises és a kg.A másik tescós nagyon sötét lila színű csagolásban van,majdhogy nem sötétkék.
2009. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Pennys pelust(narancssárga csomagolású)
2009. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!