Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy válasszak gyermekorvost?...

Hogy válasszak gyermekorvost? Sajna az ismeroseim nem tudnak ajanlani senkit. Interneten, vagy hol keressek megbizhatot, esetleg konkrétan kit?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kisgyerekes ismerősöktől érdeklődtem, illetve egyszer kimentem a játszótérre és ott kérdeztem idegen anyukákat, nagyon segítőkészek voltak. Ha innen szeretnél dokinevet kapni, akkor legalább várost írj.
2008. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy választottam, hogy a lakóhelyemhez lévő legközelebbihez mentem. Te ne tedd ezt (legalábbis ne automatikusan), hanem győződj meg róla, hogy a gyerekorvos olyan-e, aki minden kérdésedet végighallgatja, akármilyen hülyeségnek tünnek is. A mi gyerekorvosunk amióta hozzá járunk (a kisbabám most 3 hónapos) egyetlen egy mosolyt sem eresztett el, és pedig meggyőződésem, hogy ez is nagyon fontos, azon túl, hogy szakmailag nincs kifogásolni valóm vele szemben, csak furcsa fintorokat vág, amikor olyan dolgokat kérdezek, amiben megnyugtatásra lenne szükségem, szerinte meg láthatóan felesleges kérdezősködés. Érdemes oda járó anyukák véleményét kérdezgetni.
2008. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk körzetileg ki van rendelve,hogy ki az orvos,de biztos lehet választani is.Én ezt nem tartom annyira égető problémának.
2008. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A védőnőd is tud tanácsot adni, hogy kit válassz. Én például megkérdeztem, hogy ki az akit éjjel-nappal lehet hívni, ha gond van, megadja a mobilja számát, nem csak a rendelőét / ahol ugye csak rendelési időben lehet elérni /, nem veszi zaklatásnak, ha "kis hülyeség" miatt is felhívod és régóta praktizál. Szerintem ezek fontos dolgok. Hál' istennek sikerült olyat választani, akinél jobbat nem is tudok elképzelni.
2008. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!