Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közösségi oldalakra milyen...

Közösségi oldalakra milyen időközönként és mennyi képet raktok fel gyerekeitekről? Mi számít már soknak?

Figyelt kérdés
Persze ha egy nap 20 képet feldob az már igen, leginkább az olyan szituáció érdekelne, mikor megszületik egy kisbaba, újszülött képek, ennyi-annyi hetes.. stb. Mennyire érdekel titeket hogy fejlődik ismerősitek kisbabája?

2012. júl. 28. 13:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van 1-2 ismerősöm facebookon akik már már kicsit túlzásba viszik, kb naponta rak ki képet és posztol hogy ezt és azt csinálja a babám, ilyen és olyan ügyes....Megértem hogy szereti, énis sűrűn rakok ki képet, de szerintem ennyire nem tartozik senkire a magánélet meg hogy mit csinál a gyerekével vagy a gyerek mit csinál. Nem a közösségi oldalon kell élni az életünket. akik meg közeli ismerősök úgy is látják sűrűn, a többiekre szerintem meg nem nagyon tartozik. :)
2012. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
89%

Akkor sok, ha a sorozat tele van ismétlésekkel. Ha a képen lévő téma szinte nem változik, de van belőle egy rakás.


Babás példánál marad: a baba ül, fekszik, ölbe van véve 3-4 embernél is, balra fordítja a fejét, és mindegy ugyanazon a napon történt, esetleg pár óra alatt.

Teljesen felesleges mindet megosztani, főleg ha heti szinten frissül a képtár. Ha túl sok van, akkor úgyis unalmassá válik végigpörgetni az albumot, főleg ha egymást ismétlik a témák. 100-200 képet már biztos nem néznek vissza, inkább meg kell tanulni szelektálni (ami a személyes érintettség miatt nehéz). Ha lebontod napi 1 képre, akkor havi 30 még nem túlzás és akkor le van fedve egy adott hónap, és azon látják is mások hogyan fejlődik.

2012. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%

Számomra akkor érdekes, ha kb. 1-2 havonta kerülnek fel új képek (3-4 db jópofa kép).

Napi szintű megosztások már unalmasak :(


Fiam 16,5 hónapos és kb. 9-10 kép van fent róla/rólunk.

2012. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
80%
Én ritkán és keveset rakok fel. Arra törekszem, hogy annyi és olyan kép legyen fent, amiről a régi ismerősök felismernek és el tudják dönteni, hogy ismernek-e vagy sem vagy a már a portálon lévők néhány aktuális információt kapjanak rólunk. A magánéletünk a miért, a portálokon csak jelezzük, hogy valami újdonság van körülöttünk.
2012. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem heti 1 kép bőven elég. Őszintén mindenki szereti a barát/barátnő gyerekét de a kutyát nem érdekli napi szinten. Főleg, hogy ha az elmúlt 30 kép is ugyan olyan volt.
2012. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
2 hós múlt a kisfiam, és 31 kép van fent, de egy se ugyanolyan, erre törekedtem. Akkor ez már soknak, esetleg "zavarónak" számít?
2012. júl. 28. 13:55
 7/50 anonim ***** válasza:
72%

"2 hós múlt a kisfiam, és 31 kép van fent, de egy se ugyanolyan, erre törekedtem. Akkor ez már soknak, esetleg "zavarónak" számít?"

Hát ez attól függ, hogy ha a nyitó oldalra kietted minden akkor sok mert az 2 naponta 1 kép. De az is, változó hogy ki mit ért az ugyan olyan alatt. Nekem nincs gyerekem így a 31 kép nagyrészt ugyan olyannak látom. Tudom te mint Anya látod a változást de a nagy többség nem.

2012. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 3 gyerekem van, összesen talán 6 kép van fent rólunk, ezeket is le fogom szedni napokon belül, mert álláskeresésben vagyok.

csak az ismerősök láthatják a képeket, de nem kockáztatok. Semmi olyan kép nincs fent ami kínos lenne számomra, de tudom, hogy az az első, hogy egy jelentkezőnek megnézik a kommentjeit, adatlapját.


A kérdésre válaszolva, aki naponta rak fel újabb és újabb képet, azt bizony már nem nézem meg, unalmassá válik.

2012. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%

Én egyedi beállításokat csináltam. A "finnyásoknak" van külön mappám, éppenhogy csak pár képpel, csak ők láthatják, mást nem láthatnak rólunk.

Akik meg tudom, hogy szeretnek minket, és érdekli őket a sok fotó, azoknak külön mappám van jó sok képpel. Tehát én szétválogattam az ismerősöket, és azokkal osztok meg valamit, akiket szerintem érdekel, és akiket érdemesnek tartok rá. :)

Nekem pl. a 31 kép nem sok, és jobban örülök a babás képeknek, mint mikor ismerőseim ezerféle "oszd meg és küld tovább vagy meghalsz" jellegű dolgokat posztolnak, vagy napi szinten közlik épp merre járnak és mit csinálnak a szomszédai...:)

Ha úgy érzed valakit is zavarhatnak a képeitek, hát akkor velük ne oszd meg. Szerencsére létezik ilyen funkció is, próbáld ki. Aki meg tényleg szeret titeket, közelebbi rokon vagy ismerős, azt nem fogja zavarni ezer kép sem.

2012. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az a gáz amikor egy 2 évesnél van fenn 200 kép, még az egy napos koráról is.
2012. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!