Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes fiamnak izzad a lába....

8 hetes fiamnak izzad a lába. Ez normális már ilyen korban?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. júl. 28. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
igen.
2012. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
Nálunk is tiszta víz volt a talpa már születésétől kezdve Kislányomnak, most lesz 6 hónapos és most is sokszor izzad a talpa, ezért legtöbbször nem is rakok rá zoknit.
2012. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az az érdekes,hogy elég hideg is a lába de közben meg izzadt.
2012. júl. 28. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisfiamnál ugyanez volt a helyzet:keze-lába izzadt,de ugyanakkor hideg volt.Ez egy kezdeti természetes dolog,ami állítólag 1 éves kora előtt megszűnik,de ha nem az sem baj,izzadékonyabbak lesznek.Én erről megkérdeztem a gyerekorvost is és nem tartotta szokatlan dolognak.Nálunk már alább hagyott a dolog,de sűrűn hintőporozom a lábát és melegben nem adok rá zoknit és cipőt.
2012. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18 hónapos fiamnak is a kezdetektől nagyon izzad a lába. Én sem gondoltam, hogy babáknál már létezik ekkora mértékű lábizzadás (és abszolút felnőttre jellemző "illata" is van a lábának, nem viccelek!), de egyre több ilyenről hallok.
2012. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekes:) Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 28. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
igen letezik, mivel igy adja le a hot, izzad es az huti a labat, attol hideg, de nem kell ilyekor zoknit huzni ra
2012. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lányomé is izzad, négy hós:) és még büdös is ráadásul mint a dög:)) még akkor is ha nincs rajta egész nap zokni..
2012. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt én már nem mertem irni,h kicsit büdös is:D Köszönöm.
2012. júl. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!