Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiamnak a BCG oltás helye...

A fiamnak a BCG oltás helye 0,5cm-s kb. , már egyszer kifakadt, de már megint akkora. Ez normális? Fájhat neki, mert mostanában nagyon síros.2 hónapos.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 3,5 hónapos, neki is egyszer már kifakadt, még mindig csúnya piros. Azt mondta az orvosom, hogy 1 éves koráig még akár 2szer is kifakadhat, nincs ezzel semmi gond. Fájdalmat én nem vettem észre.
2010. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy fél éves korára gyógyul be. Nálunk már 2-szer kifakadt, 5,5 hós a babám.

Szerintem nem ettől lehet sírós a babád.

2010. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Én kisfiam 8 hós, 2 hete esett le a sebe és úgy néz ki talán be is gyógyult neki.4x fakadt ki!

Ettől szerintem sem sírhat.Hasfájás?

2010. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy többször fakad ki,csak az zavar,hogy nagyon kidudorodik.Nem hasfájós,most se fájt a hasa,azért gondoltam arra hogy esetleg az oltása fáj.

Nincs ma front? mondjuk nappal nem volt semmi baja,szépen el volt.

2010. júl. 19. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
10 hetes a kisfiam. Múlt héten a gyermekorvos megnyitotta a bcg helyét, nagyon sírt, amikor tisztította. Tegnap fürdésnél láttam, hogy valami jön a sebből... férjem kicsit megnyomta és kifakadt, de nem fájt neki egyáltalán, mosolygott. Próbáljátok meg áztatni, nekünk felpuhult és könnyedén kijött.
2010. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, a sírás. Most jutnak el arra s zintre, hogy rájönnek, el lehet érni a sírással sokmindent. :) Kisfiam elkezdett "beszélni" ami nagyjából egyelőre a panaszkodásból áll. Nem sír, csak panaszkodik. Ma már nevetéshez és jókedvre is használta a hangját.:)
2010. júl. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez most nem olyan sírás volt,azt már ismerem.De akármit csináltam vele sírt,valamikor már üvöltve.

Szerencsére nem volt egész éjjel sírás,szépen aludt.

Most jó kedve van :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 20. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!