Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby luxe rimini sport babakoc...

Baby luxe rimini sport babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű kocsi, kicsire csukható. babám szereti

Ha ül benne, akkor a kupola szinte teljesen előre húzható,véd a széltől, viszont fekve nem, csak ha kicsatolod, akkor viszont a feje fölött nincs (de ez igy olyan mint egy kupola nélküli kocsi)

Ami nem tetszik benne:

- nem fordítható a tolásirány

-lábtartó nem emelhető

- ha fekszik benne ababa, akkor a kosárba szinte semmit nem lehet beletenni, mert csak hátulról "nyílik"


Én falun használom, nagyon könnyű tolni, már voltam vele erdőben is, simán toltam

2012. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!szóval akkor jó kocsi?Nekem is nagyon tetszik de használat során tudja meg igazán az ember hogy milyen!!az nem zavar hogy a tolókart nem lehet átfordítani mert van napernyőm de a lábtartó nagyon lent van?1 éve a fiam és neki kellene nem fog nagyon lógni a lába?
2012. júl. 30. 21:59
 3/3 A kérdező kommentje:
1 éves
2012. júl. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!