Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja a babámnak, miért...

Mi baja a babámnak, miért alszik mostanában ilyen nyűgösen?

Figyelt kérdés
4hónapos,már kb 2hónapja átalussza az éjszakát,de most 1hete olyan nyűgös.Éjjel 2körűl már elkezdi.Forgolódik jobbra balra,nyöszörög.Megszoktam ilyenkor szoptatni,akkor egy darabig jó,de kb egy óra múlva újra kezdi.Nem sír,meg alszik közben,lehet inkább csak nekem zavaró.Vagy szomjas lehet?Csak az a baj úgy érzem ha éjjel többször szopizik akkor reggel már nem szopizik annyit.Tegnap kiváncsiságból megmértem,60-at szopizott.
2012. júl. 30. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Éjjel NE szoptasd! Lehet,hogy melege van,esetleg szomjas,de ha nem sír,akkor nem baj,ha nyöszörög. Elég,ha ilyenkor ránézel,esetleg megsimogatod,de nem kell szoptatni.
2012. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en is hasonlo helyzetben vagyok,csak nekem 3 honapos a babam, en is megszoptatom ha nyoszorog. most viszont,hogy az elottem szolo valaszat elolvastam elgondolkodtam,hogy vajon kobirna, ha nem szoptatnam meg? tobbieknek hog alakult? nem feltetenul szoptattatok csak nyoszorgesre?
2012. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!