Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik együtt alszanak...

Anyukák, akik együtt alszanak a babával! Nem zavarjátok egymást? 11 hónapos babámnak sorban jönnek az őrlő fogai, mostanában éjkszaka csak mellettünk, a nagy (francia) ágyban nyugszik meg és alszik el.

Figyelt kérdés
A gond az, hogy mi a párommal "élére állítva" fekszünk az ágy két szélén, a fiam pedig középen "pörög". Meg sem merünk mozdulni, nehogy felébredjen és kezdődjön előről a sírás. Ha elég mélyen alszik, már át merem tenni a saját ágyába, de jó lenne addig is pihenni. Ti hogy csináljátok?
2009. okt. 22. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát tanácsot nem tudok adni, csak leírni, hogy mi is így vagyunk. Vagyis nálunk a kislányom a saját ágyában kezdi az alvás, aminek az egyik oldalsó rácsa le van szedve és mellé van tolva a mi matracunk (160-as). Én alszom a kiságy melletti részen, párom pedig a másik oldalon. Szegénykém Ő is sokszor rákenődik a falra, én pedig már félbehajtott párnán alszom. Nálunk most szerencsére nem ébred fel sírva a gyerkőc, de folyamatosan pörög az ágyban. Sokszor volt már olyan, hogy párom átment a másik szobába aludni, hogy legyen elég hely és tudjunk pihenni. És ráadásul most éjjel is akkorákat rugott az ágyba, hogy felijedtünk. És a fejét is beleveri a rácsokba, de úgy istenigazából teljes erővel! Sajnálom, hogy nem tudtam kézzelfogható tanácsot adni, csak leírtam, hogy nem vagy egyedül! :) 17 hós kislány anyukája.
2009. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is sokat aludtunk együtt, de már leszoktattam róla, mert én sem tudtam tőle aludni. Meg se mertem moccanni, le voltam teljesen zsibbadva. Inkább akkor több ideig tartom az ölembe, és mikor elaludt berakom az ágyába. Persze van hogy harmadjára sikerül visszaraknom, mert folyton felébred, idegörlő néha, de ez van. Sok kritikát kapok emiatt is a környezetemben, mert azt mondják már rég egyedül kellene elaludjon.
2009. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elején mi is így aludtunk,aztán rájöttünk,hogy azért ficereg közöttünk a gyerek,mert mi elhúzódunk nehogy baja legyen Ő meg annál jobban jön utánunk.Most már közelebb megyünk hozzá vagy egyikünk magához öleli és lehet nyugiban aludni.A kiságyban van 1 nagy kutya kabala mellette,mert ott is addig kotor álmában míg azt meg nem érzi és már le is nyugszik.
2009. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jaj de édes az utolsó hsz! Lehet, hogy kipróbálom, mert én is attól félek, nehogy ráfeküdjek a kezére stb.... Meg a nagy plüsst is kipróbáljuk, hátha! :)
2009. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok.A 4 részes babaágyneműjéből a párnát annyira szereti,hogy vagy azzal vagy a takaróval alszik.Már a falvédőjéből is levettem 2 kockát és elvarrtam,hogy legyen váltás PÁ (Ő így hívja).Azon szoktunk nevetni,hogy álmában is addig forgatja,amíg megtalálja a csücskét,meggyömöszöli és már oké minden;)
2009. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!