Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után sterilizálás?

1 éves kor után sterilizálás?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi sterilizáltok-e még, ha igen hetente, havonta? Tejesüveget, dudlit, cumit kell-e még naponta? A teásüveget már nem szoktam a cumiját pedig heti 1 alkalommal. Nem szeretném túlzásba sem vinni, de szeretném tudni elég-e a heti alkalom.
2009. júl. 17. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem cumizik, azt sterilezném, a többi cuccot csak elmosogatom. 11 hós lesz
2009. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 7-8 hónapos kora körül már nem sterilizáltam, igaz az enyémnek nincs cumija.
2009. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A cumikat időnként kifőzöm, egyébként csak mosogatok.
2009. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A kislányomnak csak azt az üvegét sterilizálom hetente 2-szer, amiből a tejet issza. A csőröspoharát csak simán elmosom, cumizni meg nem cumizik...


14,5 hós baba anyukája

2009. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 hós,kb.7-8 hós kora óta nem sterilizálom a cuccait,csak mosogatógépben mosom(az üvegeket és tartozékait)a cumiját néha kifőzöm(játszócumi)és kb.másfél havonta cserélem is.
2009. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kincsem 5 hós.Anyatejes,de iszunk mellé,csőrös pohárból.Azt mindennap kifőzöm,de csak 6 hós koráig sztem.Aztán nem fogom,esetleg ha kell majd tápi,akkor heti 1x.Cumit 1,5-2 havonta cserélem.Közbe 2-3x kifőzöm.
2009. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2009. júl. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!