Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zebra Gyeekcipőbolt Dunakeszi...

Zebra Gyeekcipőbolt Dunakeszi - lakik vki a környéken? Nem veszik fel a telefont és nem tudom, nincsenek-e a szabadságon?

Figyelt kérdés
A honlapon nincs kiírva semmi és nem szeretnék potyára elindulni Nagymarosról.
2012. júl. 31. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az utcában lakunk:)

Még a múlt hét második felében mentem arra és nyitva volt, láttam az eladó hölgyet és a gyerekeit is.

Ha nem felejtem el, megnézem, de nem biztos, hogy ma, mert vendég család jön hozzánk látogatóba.

2012. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 31. 09:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Képzeld, visszahívott a nő, tök rendes és nyitva vannak, szóval indulunk!!! :) Mindenesetre köszi szépen!
2012. júl. 31. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az üzeneted, most nézte meg a férjem, arra ment kocsival, és nyitva vannak.

De látom, már Te is tudod:)


Még az jutott az eszembe, hogy nem Ti voltatok épp akkor a boltban tavasz vége felé amikor mi is? Én úgy emlékszem, hogy egy anyuka a kislányával Nagymarosról jött és pont egyforma volt a lányunk lábmérete, és ugyanazokat a szandikat próbálgattuk.:) Mi a 24-est vettük meg, Ti vaciláltatok sokáig a 23-24-es között, ha Ti voltatok.

2012. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!