Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt Dunakeszin lakó anyuka?

Van itt Dunakeszin lakó anyuka?

Figyelt kérdés

Merre szoktátok vinni babáitokat? Van valahol jó játszótér?

13 hónapos kislány anyukája.



2012. márc. 1. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szintén Dunakeszi és 13 hónapos kislány. :)


Merre laktok? Van egy elég jó játszótér a rendőrség-cukrászda környéken.

De én jobban szeretem azt, ami Gyártelep vasutállomás másik oldalán a Béke úton van. Szerintem ott több a kisebbeknek való játék.

Sétálni szoktunk Tóvárosban, sokszor átmegyünk DM vagy Rossmannba is a lakótelepre, Gyártelep egész környéke, és időnként együtt sétálunk barátnőmmel, ők az M2 melletti új lakóparkban laknak.

2012. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Toldi lakóparkban lakunk és erre nem sok játszótér van... :( Most kezdtünk el játszóterezni, így nem nagyon ismerem, hogy merre milyenek vannak.

Köszönöm

2012. márc. 1. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Tóvárosban van valahol, de most nem emlékszem pontosan, talán a nagy tó mellett.

A Toldi lakóparkban tényleg nincs, és nagyon közel sem tudok. Ha találnátok, akkor szólj nekünk is lszi.

2012. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen a Tóvárosban van egy a tó mellett... de az nagyon kicsi... és sem egy fa vagy zöld. :(

Állítólag itt lesz a Toldin egy (legalábbis már a pályázatot megnyerték)de egyenlőre még nem tapasztalok semmit.

Így meg kicsit macera, gyerekkel kocsiba be, autókázunk kicsit, kocsiból ki... most egyenlőre ezt csináljuk, de ezt nem lehet minden nap, pedig ma is nagy tetszett Neki a játszó! :)

De megnézzük majd azokat amiket Te is mondtál, kiváncsi vagyok!

2012. márc. 2. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Tóvárosban lakom, de eddig még soha nem vittem a gyerekemet erre a játszótérre. Nekem valahogy nem szimpatikus... Van itt a közelben egy másik, de az se sokkal jobb... :((
2012. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron sokat toltam a Ti lakóparkotokba a kislányom... sokkal zöldebb mint mifelénk, és szeretem azt a cukrászdát is! :)
2012. márc. 2. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
A cuki tényleg nagyon jó! :) A Toldi szerintem túl zsúfolt lett...
2012. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!