Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befolyásolja a babák mozgékony...

Befolyásolja a babák mozgékonyságát, ha nehezebbek és hosszabbak az átlagnál, de arányos a testfelépítésük? Hasonló babák anyukájának tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Az én 10 és fél hós fiam 12 kg és 80 cm.Nem kövér,a csontjai erősek.Persze jó husija van,de a védőnő is azt mondta,hogy nem duci baba.Már feláll,elkezdett pár napja mászni(elég nehézkesen megy neki).egykézzel vezetve sétál.Viszont tegnap együtt voltunk egy kislánnyal,aki vele egyidős.Na,hát Ő igazi kis inci-finci.Neki minden mozdulata olyan könnyed,míg a fiamé olyan,mint egy mackónak.Fog ez változni?
2009. júl. 18. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze,hogy fog!A fiúk amúgy is lustábbak!Ne aggódj!Nekem is fiam van,és ő is kicsit lassabban fejlődött.
2009. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rácáfolnék:) Kisfiam 5 hós,9kg,70cm(anyatejes).Már forog mindkét irányba,hasra és vissza,körbe a hasán,próbál űlni,a kiságy rácsánál húzza fel magát.A védőnő csodálkozott is rajta,hogy ennyire ügyes.Ő sem kövér baba,szép arányos.Sztem gyareke válogatja.
2009. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!