Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várok történeteket! A babáitok...

Várok történeteket! A babáitoknak milyen huncutságai vannak?

Figyelt kérdés
Azért írtam ki ezt a kérdést hogy hallhassunk különféle történeteket a babócákrol ki milyen huncutságokat művel.Mivel tépi anyuka apuka idegeit milyen hajmeresztő akciói vannak. Szerintem érdekes téma a kis lurkók dolgai.Olyan édesek mikor olyan huncut mosolyukkal néznek az emberre ha valamit csinálnak:D
2009. júl. 18. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a konyhaszekrény mellé állítom az etetőszéket, és kinyitom, hogy kivegyek valamit, becsapja rám az ajtót. Aztán nevet.

Evés közben megvárja, hogy tele legyen a szája, majd csinál egy "pfff"-t. Teleköpi a konyhát, meg engem. Rászólok, hogy "nem", ő meg simán kiröhög.

Belemarkol a kajába, elfordul, mire letörölném a kezét, az ujjával "telerajzolja" az etetőszék háttámláját.

Pelenkázás közben megharapja az ujjamat, én felkiáltok, ő kacag.

Medencében csapkod, én nem győzök köpködni, ő meg vigyorogva leutánoz. Megvárja, míg letörlöm a fejem, majd újra belecsap a vízbe, és lesi a hatást.

Udvaron, ha elmegy mellette a macska, kihajol a babakocsiból, megrángatja a cica farkát, és nevet.

Ha puszira odahajolok, megharap és nevet.

Hajamba kapaszkodva áll fel az ágyon.

Megvárja, míg leveszem róla a pelust, és pisil. Először azt hittem, nem direkt csinálja, de rá kellett jönnöm, hogy igen. Előtte uis már huncutul vigyorog. Ha szerencsém van, elkapom "akciózás" előtt. :D

8,5 hónapos, (még csak) ezeket csinálja. Sokszor látom rajta, hogy készül valamire, de általában meglep, mielőtt cselekedhetnék. Komolyan az a legjobb szórakozása, ha én bosszankodok! Azon mindig jót nevet. Megcsinálja a rosszat, aztán várja a hatást.

Kis huncut! (Imádom!) :))

2009. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tündéri lehet :D:D:D:D
2009. júl. 18. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiszedi a virágföldet a cserép mellé kis kupacba, már 2szer újra kellett töltenem

Kipakolja a szemeteset a konyhában is meg a fürdiben is

A fürdiben a szekrény tartalmát átpakolta a szennyeskosárba, alig találtam meg

Leszedte a tapétát az előszobában és fogyasztott is belőle, mert a szája szép téglavörös lett a falfestéktől

Letépte a balkonládában lévő muskátli összes virágát

2009. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

:DD

Az én lányom a szőlő levelét rágta meg! A popsikrémes dobozba is belenyalt.

Nagyapját a nyakláncánál fogva magához húzta, és megharapta az orrát! Azon még én is nevettem, mondtam neki, hogy nagy az orra, szóval van mit! ;)

Az apját meg fakanállal ütötte két napja. :D

Eszméletlen miket tudnak, nem? Az ember nem is feltételezné róluk, hogy ilyeneket ki tudnak már találni.

(Első voltam.)

2009. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen bizony....tündériek!!! Nekem sajnos még nincs sajátom de szeretem hallani az ilyen történeteket !!! tündérkések ilynkor meg mindig :D
2009. júl. 18. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
9.5 hós lányom a hajamat tépi,direkt harap a nyakamba jó nagyokat(mikor "visszaharapok",kiröhög)apának a láb és mellkasszőrét módszeresen,szálanként epilálja,az etetőszékben feláll,az összes cd-t és dvd-t kirámolja,felkapaszkodik pipiskedve a szám.gép asztalra,és veri a billentyűket,a járóka hálójára kívülről és belülről is felmászik majdnem végig,mindent ledobál a földre(ha visszaadom neki,újra ledobja)a fürdővízből iszik(sima vizet üvegből köpi ki)
2009. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!