Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az autós hordozóba más babáján...

Az autós hordozóba más babájának is "lötyög" a feje? Nincs benne szűkítő és jobbra balra dőlöngél. Biztonságos ez így?

Figyelt kérdés
Nem úgy áll, mintha egy gyerekülésbe lenne.
2012. aug. 2. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vannak azok a nyakpárnák vagy mi, tudod az a c alakú párna. olyan vegyél és tedd felülről a feje köré, gondolom érted :)
2012. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem a babám őszi baba, mi hamar kivettük (kb. 3 hós lehetett), mert az óriási overáll (jó tudom állítólag nem szabad overállba bekötni a gyereket) tartotta. De most 9 hósan is ha elalszik oldalra billen a feje, nekem ez is kicsit zavaró
2012. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

6 hós.

Volt benne a fejénél szűkítő, de úgy már kicsi volt.

2012. aug. 2. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már ekkora akkor nem baj kicsit mozog a feje.
2012. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha úgy lötyög mint ha pár hetes baba lenne akkor vidd el orvoshoz, az nem normális, ekkora babának már rég tartania kellene a fejét.

ha csak menet közben ahogy rázkódik az autó úgy lötyög a feje, akkor ne aggódj, semmi baja nem lesz tőle :)

2012. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jaj nem úgy lötyög, azért írtam " " közé. Úgy, mint ahogy nekünk is, ha alszunk, hogy jobbra balra dől. Mert az autósülésnél ott nem tud ennyire, mert ki van párnázva.
2012. aug. 2. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, szűkítő nélkül nekünk is dülöngél, de őt nem zavarja szerencsére. Lassan váltunk autósülésre, már 9 hónapos.
2012. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!