Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó autósülést...

Ajánlanátok jó autósülést 0-18 kgosba! Esetleg amihez van teszt is? Nem találtam ezekhez tesztet.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
ADAC teszt, így keress rá! Egyébként 0-18 kg-ban nagyon kevés féle van, inkább 0-13 kg-osok, de bizton állíthatom, hogy 9-10 kg körül már abszolút kinövik a gyerekek ezeket a "babahordozókat".
2012. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Concord Ultimax, szerintem a legjobb, nekünk ez volt, nagyon bevált, imádtam én is a gyerek is. Csak ajánlani tudom mind kényelmi, mind biztonsági szempontból. Nagyon drága, de lehet venni alig használtakat tök jó áron.
2012. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Néztem az adacot, de nem volt benne, csak 1 de az se felelt meg :-/

A concordot néztem én is, csak nem találtam tesztet hozzá, s ha már fizetek ennyit érte.

2012. aug. 2. 14:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig van teszt hozzá, a kategóriája legjobbja volt, csak már pár éve tesztelték, nézz pár évvel ezelőtti teszteket.


Második

2012. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól írod, nincs teszt vagy nem felelnek meg. Ezek az ülések nem biztonságosak, vegyél 9-18-ast, abból jók vannak már, teszttel!
2012. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Vennék én 9-18-t, de 7 kg a babám és a mostani hordozónk ennek ellenére szűk neki. Alig fér el a válla.

Pedig mindenki nagyon dicséri a concordot.

2012. aug. 3. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
enyém meg még nem tudott ülni, mikor már 9 kiló volt, de nem fért a hordiba, 7o ezret meg nem akartam kidobni olyanért, ami nem biztonságos. Én továbbra is vennék 9-18-ast :) Vagy várj még őszig és vegyél akkor, mert nagykabátban lesz csak igazán kicsi a hordi.
2012. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"7o ezret meg nem akartam kidobni olyanért, ami nem biztonságos"


Az Ultimax mindennek megfelelt a teszteken keressetek már rá, német oldalakon megtaláljátok, mi használtuk, ha jól be van kötve az ülés, olyan mintha bebetonoztad volna meg sem mozdul. Több ülést használtunk már 2 gyerek mellett, én mindig olyant vettem ami jól tesztelt, de kifejezhetem magam úgy is hogy drága ülés, az Ultimaxxal voltam a legjobban megelégedve, volt másfajta Concorunk, 2 féle Besafe ülésünk, de ez volt a legjobb.


Egy 7 kg-os gyereknek meg semmi keresnivalója még 9 kg-os ülésben. Ha már a teszteknél tartunk, nem véletlenül. Meg lehet nézni, hogy egy 9 kg-os testre milyen erővel hat az ütközés, pedig csak 64 km/h-val tesztelnek. Egy 7 kg-osra még inkább.

2012. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát
2012. aug. 4. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok.

A 7 kilós testre kisebb erővel hat az ütközés.

Javítanám a válaszomat azzal, h van biztonságos o-18-as ülés: be safe izi kombi a neve, 12o ezer körül van az ára, kissé borsos :S

2012. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!