Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epil terhességi tesztet...

X-epil terhességi tesztet vettem. Menyire megbízható? 100%-ban ajánlanátok, ha felmerülne, milyet kéne vásárolni? Szerintetek melyik a legjobb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt használtam, egy nap késésest kimutatta
2012. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig bevált. :)

A lányomat is az mutatta ki, és igaza volt. A ciklus kb. 32-33. napján csináltam a tesztet, azonnal pozitív lett.

Most egyéveske. :)

Azóta volt, hogy gyanús jeleket tapasztaltam, és csináltam tesztet, de mind - lett, és tényleg nincs baba...

2012. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig bevált. Mindkét terhességemet kimutatta már akkor, amikor még csak 1 napja késett a menzeszem.
2012. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rengeteget kipróbáltam, elsö terhességemnél 4 lett negatív, ez volt az ötödik teszt ,pozitív lett.most megint ez mutatta ki rögtön, elsöre.
2012. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a clearblue és a royal hcg tesztek nagyon bejöttek.
2012. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az x epil az egyik legolcsóbb, de tökéletesen megbízható. Én is nagyon sokat kipróbáltam már, egyedül a Corax csapott be (10 percen túl erős másodk csík jött ki, nem voltam terhes)
2012. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált. 13hkm.
2012. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen megbízható. Én is ezt vettem. Jó volt, hogy kettő volt benne. Az első nemvárt után 3 nappal halvány pozi lett, egy hét múlva a másik meg erős pozitív.

34h kismama

2012. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettek, így magabiztosabb vagyok a teszttel kapcsolatban!

Még egy kérdésem lenne: ajánlott mind a két tesztet megcsinálni, ami a dobozban van, vagy elég csak az egyiket?

2012. febr. 8. 17:06
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok. Írtam, hogy én később csináltam meg a másodikat, mert bár pozi lett az első is, halvány volt, és el sem mertük hinni, csak néztük a Párommal. Vártunk egy hetet, a mensim még mindig nem jött meg, ezért csináltuk meg akkor a másodikat.

Szerintem csináld meg az egyiket, aztán meglátod. Ha pozi, akkor nem muszáj, esetleg megerősítésképpen pár nap múlva. Ha negatív, akkor meg szintén pár nap múlva megismételheted, ha még mindig nem jön meg a mensid.

2012. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!