Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól nem félnek...

Mennyi idős kortól nem félnek a hajmosástól?

Figyelt kérdés
17 hós a lányom és végig üvölti.
2009. júl. 18. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
16hós fiú a miénk és nem a kedvence de eltereljük a figyelmét és így jobban megy a dolog..azt mondjuk neki "hol van a kispókocska a sarokba"?erre ő fölfele néz keresi a nem létező pókot addig én tusolom a haját következőleg sampi aztán az öblítés...ez eddig nálunk bevált de az is eszembe jutott,hogy valami kis figurát tényleg felakasztok a fürdőbe és arra hívom fel a figyelmét:-))kitartás nálunk akkor volt balhé ha belement a víz a szemébe...
2009. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babóm 3 hónapos, és születése óta minden nap megmosom a kis haját, és eddig nem volt gond, végig neveti az egészet.
2009. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már kék éves semmi probléma,mindennap mosva van a haja.
2009. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából onnan amikor megérti,hogy hajtsa hátra a fejét és akkor nem megy a szemébe se víz,se sampon(már ha eddig volt problémátok a hajmosással,mert van akinek az elejétől simán megy)

3 gyerkőcöm van az első kettő onnan nem ordít mióta megértik,a harmadikkal még kész rémálom a hajmosás,még nem érti meg (17hós)

Türelem!!!!!

Üdv:Arienn9

2009. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Türelem! :) Az én fiam már elmúlt 3 éves és végig ordít. 2 évesen nem volt gond... Változó.
2009. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!