Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapossal kell...

5 és fél hónapossal kell megtennem egy kb 2 és fél órás autóutat. Mikor jobb, késő este, mikor a hosszú alvása kezdődik, vagy inkább nap közben. (az estinél félnék, hogy megérkezéskor fel kell ébreszteni ugye, és nehezen aludna vissza. Vagy nem? )

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Napközbeni alvásidejére tegyed az autóutat.
2010. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi autóztunk mindenhogy már. Az esti is bevált. megfürdettem, vacsi, . stb. minden, mint rendesen. Amikor odaértünk, egy piciet felébredt, de aludt tovább.

Ez szerintem a tutibb megoldás, biztos végig aludni fog a kocsiban. Legalábbis nálunk így volt.

Nappal is szoktunk menni, akkor is ált. alszik, de azt te tudod, mennyire jó alvó, és hogy bír aludni kocsiban.

2010. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a két és fél óra nem olyan hosszú,nappal is simán átalszik annyit autóban.De amugy te ismered a gyerek szokásait,mennyire van el autóban,enyém ennyi idősen még simán bealudt volna ennyi időre neppal is az autóban.
2010. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaly ennyi idős volt kisfiam amikor mentünk nyaralni.4 órás út. Délelőtt indultunk. Fele úton megálltunk egy kicsit, szopizott és mentünk tovább. Az út nagy részét átaludta, a többinél nézelődött.
2010. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nappalra szavazok. Mi elég sokat utazunk, próbáljuk mindig úgy időzíteni az indulást, hogy a délutáni/déli alvásidőre essen. Egyetlen esetben tettük éjszakai alvásra az utazást, nyaralni mentünk Horvátországba, 800 km-t utaztunk, elég délre mentünk, az út 7-8 óra volt, így este indultunk, hajnalban értünk oda, kislányom végigaludta.
2010. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom, hogy az esti alvásra időzítsd. nálunk nem vált be, aludt ugyan végig az úton, de amint odaértünk felébredt és nem tudtam visszaaltatni, fél éjszaka fent volt.

Két pici fiam van, havonta megtesszük a 2,5 órás utat a nagyszülőkhöz, mindenhogy próbáltuk már és eddig az ebéd utáni indulás vált be leginkább.

2010. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!