Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekülést vehetnénk?

Milyen gyerekülést vehetnénk?

Figyelt kérdés

2 gyerkőc van. Kicsi megkapta a nagy 0-18kg-ig jó gyerekülését, nagy ülésmagasítót kapott (3 éves) De rettentő idétlennek látjuk, nem is kényelmes, aludni se tud...stb. 3000 ft környékén vettük...de ami drágább volt az se volt vmi hűűűű, csak a "rajzot" kellett volna megfizetni rajta.

Kérdésem az, h Ti ( 3 év, körüli gyerekek anyukái, ) milyen gyerekülést használtok, vagy Ti is magasítót ? Már teljesen tanácstalan vagyok...:S



2012. aug. 2. 14:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon várom a váalszokat...Már bánom h így írtam ki a kérdést, mert ált. 10 kérdésből 9 arról szól, h melyiket vegyem meg a 2-3 db 100ezer forintos ülés közül....:S
2012. aug. 2. 14:59
 2/10 anonim ***** válasza:

Magasítót bevallom az 5 évesemnek se vennék, szerintem nagyon nem biztonságos. A 3 évesemnek 15-36 kg-os gyerekülést vettem. Ilyet: [link]

de nyilván van ennél olcsóbb is ami megbízható.

Szerintem, de persze ti tudjátok, cseréljétek le valami ilyen fajtára a gyerekülést, mert az ülésmagasítóról én csak nagyon rosszakat olvastam (főleg, ha ilyen korán használják, mert mondjuk egy 9 éves gyerek azért más)

Vannak egész olcsóért is vagy használtan is lehet venni, ha nincs nagyon pénzetek rá.

2012. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a kresz szerint 135 cm alatt nem elég az ülésmagasító, hanem normál ülésbe kell ültetni

gondolom, nincs még 135 cm a nagy, a sajátjaimból indulok ki, nálunk a nagy elmúlt 4 éves és messze van még a 135 cm-től

2012. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:( 4 embert is megkérdeztünk, azt mondták, h 3 éves kor és 103 cm felett mehet a magasító :(

Igen, valahogy éreztem én ezt....akkor azt mondjátok nézegessünk üléseket inkább?

De van olyan, ami pl. direkt ilyen 17-36kg közötti??

2012. aug. 2. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:

3,5 évesem 9-36-os ülésben ül, de ki vannak belőle szedve a szűkítők, így azt hiszem 15-36 kilósnak felel meg éppen. Én még nem akarom őt a kocsi saját övével bekötni, szerintem ahhoz még pici (bár 105-106 cm). Így most az ülés be van kötve a kocsi övével, a gyerekem pedig az ülés övével.

Egyébként nem drága ülés, Bébé Go, valami 12-13ezer ft volt.

Ránézésre még használjuk ezt vagy egy évig, mármint ilyen formában, akkor meg már majdnem 5 éves lesz. 5 év alatt szerintem kevés az ülésmagasító.

Nektek még megérné venni egy nagyobb gyerekülést, 2 évig tuti fogjátok használni.

2012. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is van pl, de más bababoltba ha bementek ott sem fognak furin nézni rátok. :)

2012. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ne hüly.éskedj már, hogyne érné meg , tisztára bugyuta az ülésmagasító meg a 3 éves együtt....:S

köszi amúgy!

2012. aug. 2. 15:14
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os! Köszi a linket...Megmutatom majd apának, ha hazajön...ezek nem is vészesek árban...Azt a 0-18 kg-at vettük 35 ezerért....
2012. aug. 2. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3,3 éves. Neki 2,5 évesen vettünk 9-36-os ülést. De olyat aminek van saját 5 pontos öve, amit majd később ki lehet venni. Én még kicsinek tartanák egy 3 évest ülésmagasítóhoz,hiába engedi a kresz. Addig meg tuti használom neki a saját övet amíg ki nem növi. Szerencsére nagyon jól bővíthető még.
2012. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17.12-es vagyok. Nekünk Nania van. Emelhető a fejtámlája. Így amíg szüksége lesz ülésre, ezt tudjuk használni. Tehát nekünk nem kell majd magasító.
2012. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!