Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azalia fogamzásgátló? Szed...

Azalia fogamzásgátló? Szed valaki szoptatás mellett ilyen fogigátlót?

Figyelt kérdés
Milyennek találjátok??Van mellékhatása??Dilemmázok rajta hogy bevegyem vagy se.Nekem azért írták fel mert nagyon pattanásos a bőröm és talán megoldás lehet a problémámra.Tapasztalatok??
2012. aug. 2. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szedem. Mindennek van mellékhatása. Szedtem diane35 öt is direkt a mellékhatása miatt ,bőrgyógyászati :) de nem volt semmi extra viszont 10 000 Ft volt akkor ez sem olcsó. 8000 körül a 3 hónap.
2012. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem volt jó,mert barnáztam és görcsöltem közbe!Én szoptatás alatt szedtem!
2012. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kiki01 ***** válasza:
Nekem kb 1 hét után volt egy hetes vérzésem, de elmúlt és azóta semmi mellékhatását nem érzem. Na persze ez nem jelenti azt hogy nincs is...Én azért szedem mert még nem akarok kistesót, csak a pattanásos bőr miatt tutti nem szedném be, inkább valami tisztítókúrával próbálkoznék.
2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is szedtem. Nem volt gondom vele.
2012. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is szedem semmi panaszom nincs tőle.
2012. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szedtem 3 hónapig, de sajnos szinte állandó barnázásom volt tőle. Nekem nem vált be :S
2012. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is szedem a 6 hetes kontoll óta (4,5 hónapos a Kisfiam), néha barnázok tőle, de más mellékhatást nem vettem észre. A bőröm viszont szép, pedig mindig is pattanásos voltam eléggé (mondjuk a babaprojekt előtt yasminnele-t szedtem, az is jó volt a pattanásaimra is).

De csak a pattanásos bőr miatt én sem szedném, akkor inkább bőrgyógyász. Nekem még a fogamzásgátló előtt a bőrgyógyász a Bioderma sébium arclemosót mondta, azt használom azóta is (meg voltak más kencéim is az első évben, sőt valami speciális gyógyszert is szedtem 3 hónapig a pattanásokra).

2012. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!Valószínű hogy még nem kezdem el szedni, várok egy pár hónapot, hátha rendbe jön magától a pattanásos arcom.
2012. aug. 4. 10:08
 9/11 anonim válasza:
Szia! Én ilyet szedek, 3 havi adagot írt fel az orvos, 4 hós volt a fiam, mikor elkezdtem, és még szopizott, a tejemre nem volt hatással, viszont egyszer megjött tőle normálisan, azóta eltelt több, mint egy hónap, és sehol semmi, félek, hogy terhes lehetek.. még nem csináltam tesztet, mert csak pár napról van szó... :S Folyton görcsölt tőle a hasam, a petefészkem, miután beveszem, 1-2 órára elkap a hányinger, szóval nekem nem vált be..
2012. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell tőle megjönnie.
2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!