Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott beültetés HCG szint?

Fit76 kérdése:

Fagyasztott beültetés HCG szint?

Figyelt kérdés
Nos július 18. -án megvolt a 6. lombikbaba beültetésünk fagyasztott 5 napos blasztocita. Minden a nagykönyv szerint szurkálás, hányinger, mell feszülés, éhség érzett. Július 27. a beültetéstől 9. nap 31-es hcg szint emelkedés de azt mondták ez még nem biztos menjen vissza augusztus 2. -án az az beültetéstől 15. nap a hcg 120. még mindig nem mondanak semmit biztosra jövőhéten megint menni kell kicsit el szomorodott szeretném biztatni de látni is volt -e már valaki ilyen helyzetben? Rendben lehet még a baba?

2012. aug. 2. 18:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha 48-72 óránként emelkedik akkor meg tankönyv szerű,mert péntek 3O hcg,+3 nap hétfő:6O hcg,+6 nap csütörtök (ma)12O hcg..........jaj annyira izgulok és annyira szeretnénk....
2012. aug. 2. 19:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát elég necces. Nem túl magas de nem is nagyon alacsony. Bármi lehet.
2012. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hcg szint nem mindenkinél alakul egyformán! van akinek nehezen indul be! A baba ott van és küzd!!!Pihenjen és ne idegesítse magát! Tudom nehéz, de nem is nagyon jó ötlet a neten utánaolvasgatni!pl. nekem most alacsony hcg-vel méhenkívülim van(100-as volt 6 hetesen),egy netes leánynak hasonló értékkel indult és már megszületett a babója!:-) Szerintem a Ti értékeitek jók!Majd kérlek írj, hogy mi lett veletek! A baba viszont az ultrahangon csak 1000 hcg szintnél látszódik állítólag,nálam mégis látták 100-nál a petevezetőben!
2012. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 5o alatt nem veszik jónak a hcg szintet. Nekem 1x volt 14 a szintem, akkor nem maradt meg a terhesség, 1x meg 25 körül, akkor méhenkívülim volt. Mondta a dokim, h a méhenkívüli jele, h később kezd el nőni a hcg szint, mert később ágyazódik be a baba. Nagyon drukkolok, h ne legyen igazam, de gyanús :(

Majd írd meg, h mi lett!! Első baba lenne?

2012. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat nagyon reménykedünk....

Ez a 6.beültetés 1-2 nem sikerült 3-4 elhalt 7-9 hetesen nem ment el el kellett venni.....5.beültetésből pedig van egy 5 éves kislányunk A mostani beültetés akkor lett lefagyasztva amikor a kislányunk megmaradt 2007-ben ő maradt egyedül azért csak egy lett vissza rakva.

2012. aug. 4. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok Nektek! Növekszik az a hcg!:-) Megkérdezhetem, hogy miért kellett lombikra mennetek?
2012. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Sajnos nem maradt meg a baba tegnap elmentem magánba vérvételre és ott már csak 33,9 volt a hcg szóval ürül a szervezetből hívtam az intézetet mondták,hogy abba kell hagyni az injekciót(progeszteron) és majd jövő hét hétfőn kellene mennem egy hcg vérvételre gondolom,hogy teljesen kiürült-e még azt,hogy méhen kívüli vagy sem nem tudjuk reméljük elmegy magától és nem kell műtéttel befejezni....

2012. aug. 7. 08:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Drukkolok, h ne kelljen műtét!
2012. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!