Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb az alábbi nevek közül?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az 1000. ilyen kérdés

Veronka

Edit

Márta(Márti)

Vezetéknévhez mindegyik megy

Nem feltétlenül a válaszok alapján fogunk dönteni de, nagy segítség lenne.

Előre is köszönöm



2012. aug. 2. 23:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, főleg az első nem az olyan nagymamás. Talán a Márti.
2012. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Márta(Márti)
2012. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Edit.Ritka és elegáns név.
2012. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
edit
2012. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Veronka, többféleképpen lehet becézni.
2012. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszik. A Veronka helyett inkább Veronika, ha nagyon muszáj, de valahogy az sem az igazi számomra. Mindegyik középkorú asszonyokat juttat eszembe a családunkból.
2012. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
neee mindegyik öreges, csak csúfolnák a milánok, kevinek, lillák az ovodában, iskolában :(
2012. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Szerintem egyik sem, de ha nagyon választani kell, akkor az Edit. Túl öreg, elavult nevek, főleg a Márta. Nekem a Léna a legszebb név, ritka és egyedi is, de hát ez én vagyok. Ha csak a nagyszülők "kényszerítik", hogy ez legyen a neve, mert nekik is ez, akkor szerintem felesleges, ti is bánni fogjátok később, ők meg max. megsértődnek, mert nem viszitek tovább. Sokkal szebb lenne neki valami manapság használatos név, persze nem a dél-amerikai Szamanta meg hasonlókra gondolok, de annyi van még ezen kívül. És lehet, hogy még csúfolni is fogják a suliban mások. De a ti döntések, nem avatkozom bele. :)
2012. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A Veronika egyáltalán nem öreges, szinte látok egy maszatos arcú, göndör kislányt magam előtt.

Ma minden második kislány Léna, Lara, Lilla, Eszter, Réka meg Vivienn. A Léna, amit az egyik előőző írt pl a 30. leggyakoribb név, szóval minden, csak nem ritka: [link]

2012. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Márta. Az Edit semmi képpen sem, mert pl ha Angliába szeretne menni, ott jelentése van. :)
2012. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!