Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan bababolt Bp-en ahol...

Van olyan bababolt Bp-en ahol többféle háti hordozót (mei tai, ssc stb) lehet kapni és fel is lehet próbálni őket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én hirtelen a Minimanót mondtam volna de leesett,hogy ott csak Magyarinda van. De eszembejutott a Hordozóház(hordozo.hu) ott tudod letét ellenében bérelni és tesztelni őket 1hétig. Ez az Üllői úton a Klinikáknál van. Egyébként a mamami.hu oldalán akár a készitőtől is tudod próbára igényelni. Cserébe csak egy fényképet kell küldened neki róla,s véleményt kell irnod.S a következő próbálónak továbbküldeni.(Ez 1200 ft ajánlottan) vagy ha ő is pesti személyesen is találkozhattok.:)
2012. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van a Mamami Bolt is, most így nem tudom fejből, hol, de a mamami.hu-n fent van.
2012. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az sajnos most zár be.Fb-on olvastam. A budapesti Mamami Bolt augusztus 4-én bezár és webbolttá alakul. Ezeket a képeket ma készítettem (telefonnal, elnézést a minőségért), hogy össze tudjam szedni nektek mi minden szépség kapható most nagyon jó áron nálunk... amíg a készlet tart, meg amíg a bolt tart. :) első

De lehet próbálni még ezek után is.

2012. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bababolt sajnos nem nagyon van, viszont keress fel egy hordozós klubot, sok van Bp.- en, ahol igazán sokféle hordozót láthatsz és kipróbálhstsz, szaksegítséggel.
2012. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a hordozóklubokat ajánlanám, ott nem csak kipróbálni lehet a hordozókat, hanem rövid távra bérelni. Ez nagyon hasznos, mert ha csak 1-2 percre próbálsz fel egy hordozót, abból nem biztos, hogy kiderül, hosszútávon is kényelmes-e nektek. Szerintem érdemes 1-2 hétre kibérelni egyet-egyet, úgy biztosabban el tudod dönteni, mielőtt megveszel egyet.
2012. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mamami bolt: Budapest, XIII. Tátra utca 12/B
2012. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A mamami bolt sajnos megszűnt, csak webbolt lesz ezen túl:(.
2012. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!