Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kapok olcsón kislánynak...

Nikibubi kérdése:

Hol kapok olcsón kislánynak való babakocsit kb.20-30 ezer Ft-ért a 22. kerülethez közel, vagy a peremvidékén?

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos kismama vagyok,és szeretnék olcsón csajos babakocsit venni a születendő babám számára a 22.kerületben vagy a környékén,ahová nem kell sokat utazgatni.

Bababoltokat és oldalakat is írhattok,ha tudtok!

Köszönöm!!! :D


2012. márc. 12. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában én ezt a babakocsit ajánlom. Maga a bolt a XIII. kerületben van, de lehet rendelni az interneten is. Tényleg jó kis kocsi - nekünk ilyen van -, egy hátránya van, hogy nem átfordítható a tolókarja, de amúgy jól ötvözi az újszülött babakocsit a sport babakocsival, ezért is jó újszülött kortól három éves korig.



[link]

2012. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Bippa kft-nél nagyon sok minden olcsóbb mint máshol és nagyon rendesek,ez a 18.kerületben van.

[link]


Esetleg interneten keresztül rendelhetsz,én innen vettem az etetőszéket:

[link]

Nem kell előre fizetni,csak a futárnak.Garancia is van.


Esetleg innen,itt szokott lenni ingyenes házhozszállítás:

[link]

2012. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,nagyon hasznosak voltak.Megnézem a címeket,biztos találok valami jó kis kocsit!

:D

2012. márc. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!