Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon izzad a babám! És teli...

Nagyon izzad a babám! És teli lett sok apró piros pöttyel, ki hogy kezeli?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam ha fel kel megfürdetem kamillás vízben és bekenem sudo krémmel.Ez jó lesz?Mondjuk nagyon csúnya a mellkasánál,de nem akarok minden szire- szóra dokihoz futni.A púdert próbáltam de nem használ! :-S
2012. aug. 4. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:

3-5 napig kell hintőporozni napi 5x hogy elmúljon! Ez a melegkiütés.

A popsikrém hámosító, az csak kiszárîtja a bőrét!

2012. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmmmmmm én is gondoltam hogy a melegtől,de én úgy vettem észre hogy a púder rátesz egy lapáttal.de lehet hogy nem?!De azt nem értem hogy ennyire???Ha itthon vagyunk csak pelus van rajta,ha izzad áttörlöm langyos textil pelussal! Nem is értem!
2012. aug. 4. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:

meleg kiütése van

arra nem kell semmi kence .-))


vetkőztesd le és legyen hűvös helyen pár nap alatt elmúlik

ebben a melegben nem kell csak pelus rá

sokszor mosd le langyos vízzel vagy ha nagyobb akkor tedd be a kádba pancsizni lényeg az h hűtsd le a testét

éjjelre se paplannal takard be elég egy vékony huzat



mondjuk én ebben a melegben is forró vízzel zuhanyzok nekem ez vált be de gyereknek nem ajánlom

2012. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a fiam is ilyen volt de nem hintőporoztam mert ahogy izzad becsomósodik a hajlatokban és rosszabb lesz
2012. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk pont ugyanez van. sokat kell tisztálkodni, én napi 1x szoktam kamillás hintőporral kezelni, este, reggelre jobb tőle, de estére megint rengeteg van. Sudocrem fölösleges, nem kell.
2012. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor napjában többször zuhanyoztatom, aztán szárazra törlöm a kis bőrét, és hagyom egy szál pelenkában szaladgálni. Pár nap alatt el szokott múlni. Nem használok sem kéremt, sem hintőport. Az egyik eltömíti a bőrét, a másik meg szárítja, viszket neki.
2012. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14:01-es vagyok: Bocsi, krémet
2012. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is voltak kiütései. A gyerekorvosunk javaslatára naponta 3-szor megtörölgettem a kis testét, és ott, ahol kiütéses volt nagyon vékony rétegben bekentem gyógyszertári fürdetővel... Igen, jól olvasod, azzal, amivel fürdetni kell! :) Először én is csak néztem, de a doki megnyugtatott, hogy ez arra is jó. És láss csodát, tényleg! :)
2012. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm a gyors válaszokat!Már túl vagyunk egy fürcsin,nagyon élvezte és most itt cepedlizik pelenkában!De később még megtörölgetem!
2012. aug. 4. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:

A melegkiütésre a hintőpor nem jó!!!

Nekem a patikában ajánlották az Alsol krémet, amitől 1-2 nap alatt elmúlt!! Vény nélkül kapható.

2012. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!