Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nem tudom mit tegyünk?

Már nem tudom mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2 hetes lánykánk tegnap és ma állandóan sír ha ölbe vesszük egy ideig elvan aztán ujra rázendít!tiszta a pelus,rövidujju body van rajta,megtörölgettük vizes ruhával hátha nagyon melege van,a pocijára adtunk espumisan cseppeket!ja egész nap szopizott ,és most nem rég tápszert kapott utána megint sírt,majd hason elaludt!már nagyon kivagyunk a párommal nem emléxem hogy a kisfiam ennyit sírt volna!az a baj hogy gyengék az idegeim!kérem irjatok nyugtató dolgokat,meddig tarthat ez a csak sírós időszak
2012. aug. 4. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó neki az espumisan. Nekünk legjobban az Infacol vált be.
2012. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz,próbáld meg az infacolt plusz még próbálhatnál neki baba teát!

2012. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hasfájós a babád. Kitartás! Általában 3 hónapos korig tart, utána jobb lesz.

Ha ideges vagy, a baba megérzi rajtad és attól is sírhat, szóval nyugalom, nem kell kiborulni. A babák igenis sírnak.

A kislányom 1 hónapos és ő is hasfájós, általában este 7-9-ig üvölt, akármit csinálok vele. Infacol nem ér semmit, 2 hete használjuk, most Biogaia cseppeket vettem, hátha segít, de ilyenkor az egyetlen segítség az idő. Ahogy nőnek, úgy erősödik a tápcsatárnájuk és lesznek kevésbé hasfájósak. Van amikor délelött is rájön a hasfájás, ma pl 9-10-ig is üvöltött, pedig pocak teli volt, tiszta pelus, stb.

2012. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

[link] Ezt az oldalt nézd meg!

Itt mindent elolvashatsz a kólikáról (hasfájásról). Mi is ezt a cseppet használtuk, és nekünk bevált! :)

Ha kérdésed van, írj nyugodtan privit. A fiam 3 hónapos, és most kezdett javulni a helyzet. Kitartás! :)

2012. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Nálunk még mindig sírós a kisasszony (5 hós). Persze már jobb a helyzet de 3-4 hónapos koráig reggeltől estig üvöltött!!! Kemény volt. Az én idegeim is gyengék. Én citromfű teát ittam, ha már nagyon kivoltam akkor egy Nervenpflege nevű gyógynövényes nyugtatót kaptam be. A babámnak semmilyen csepp nem használt, úgyhogy én inkább magamat gyógyítottm :-)) Ja és elmenekültem ha már nem bírtam.
2012. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!