Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ártok azzal a kislányomnak ha...

Ártok azzal a kislányomnak ha Hipp granulátumos teát adok neki?

Figyelt kérdés

Próbáltam itatni mindennel a nagy melegben, de semmit se fogadott el. Végül megpróbáltam a felicitas csomagban kapott Hippes Csipkebogyó-málna teát, amiben a leírás szerint cukor is van, de az van rajta hogy 4 hós kortól adható. Ez volt azegyetlen amit megivott, pedig próbáltam mindent: kamillát és édesköményt kevertem, abból főztem neki, prbáltam a mecsek baby teát is, almalevet és sima vizet. De egyik se kellett. Ezt végre megissza. Ártok vele ha ilyet adok? Hja... kevesebbet tettem a vízbe mint amit írt...

4 hós tápis


2009. júl. 19. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen hívják csecsemő teának. Semmit nem ártasz neki.
2009. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ártasz vele, 4 hós kortól adható. Én is adtam 4 hós korától a fiamnak. Mondjuk ő most már hála istennek a vizet is megissza, most 9 hós. (Zárójelben megjegyzem, hogy anno abban a korban, amiben most ti vagytok az én fiam sem itta meg a vizet.)
2009. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én 11 hós lányom is hippes teát iszik 4 hós kora óta. Semmi mást nem hajlandó meginni. Én a gyermekteát adom neki az is 4 hótól van és abban gyógynövények vannak. Imádja!
2009. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poci-maci ***** válasza:
100%

Nekem most a kisfiam 10hetes és nekem is csak ezt issza meg, én agyermek teát adom neki nagyon szeretide viszont a málnásat egy az egyben kiköpte.

annyi hogy én 3dl vízbe rakok 2 kanál teát és íy nem annyira erős neki ezt is a védőnő tanácsolta.

2009. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is ezt issza,semmi baja sincs tőle.szereti nagyon.vagy pedig a milupa granulát teát issza még meg,de ugye az majdnem ugyanaz,csak abba van más ízű is így nagyobb a választék
2009. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, megnyugtattatok :)
2009. júl. 19. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!