Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni 2-3 db...

Hol tudnék venni 2-3 db úszópelust?

Figyelt kérdés
Először vinnénk másfél évesünket strandra. Az idén többször már biztos, hogy nem megyünk, ezért nem szívesen vennék meg egy egész csomaggal. Jövőre már tuti nem lesz jó, ha meg is venném, felesleges pénzkidobásnak gondolom. Van valakinek valami ötlete?
2012. aug. 5. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Liberot veszek, abban 6 db van. Szerintem az nem olyan sok, hátha elfogy.
2012. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Azt lehet kapni Rossmann-ba, DM-be, Tescoba, Auchanba vagy valami hasonló helyen?

2012. aug. 5. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én DM-ben vettem, de pl bontott csomagot vaterán, teszveszen is szoktak néha árulni. Akiknél szintén nem fogyott el a teljes csomag.
2012. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:
Merrefelé laksz? Szívesen adok ... mert én végül ÁNTSZ-es előírásnak megfelelő nadrágot vettem (babaúszás végett), ez alá meg nem kell pelus, így nemsokára kinövi...
2012. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én aSparban vettem, de a Müllerben is láttam múltkor. Szerintem a többi drogériában is van.
2012. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Végül sikerült a vaterán rendelni(40,-Ft/db) remélem meg is érkezik :-)


Egyébként Bp., XIII. kerületében lakom (ha mégsem érkezne meg a pelus) :-(((

2012. aug. 6. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!