Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok 4 hós babámnak a...

Mit adhatok 4 hós babámnak a tápszer mellé?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Még semmit. Tudom, most le leszek pontozva, de merő felelőtlenségnek tartom a fél éves kor előtti hozzátáplálást. Nagyon veszélyes lehet, és lehet, hogy csak évek múlva jönnek ki a "mellékhatások". Haladni kell a korral, és meg kell fogadni az olyan tudományos ajánlásokat is, mint a korai hozzátáplálás ellenzése, hiszen nem 1, és nem két tudós hangsúlyozza ennek fontosságát.
2009. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki gyümit két táp között. Fokozatosan vezess be mindig vmi újat. Alma, őszibarack, banán. Fokozatosan a baba igényeinek megfelelően. A védőnő ebben tud adni tanácsot, hallgasd meg őt is, hogy megnyugodjál. De szerintem a gyümitől semmi baja nem lesz. Én már a 3. babámat így etetem.
2009. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

s.répa, burgonya, barack, alma, tejpép!!!

Mi már esszük 4hó + 2hét!

2009. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en az elsovel ertek egyet, raerunk meg


a dokim mondta legyen nemi atvezetes, igy sinlac tejpepet irt fel, 3 napja eszi (4 hós és 12 napos), nagyon szereti, de csak 50 ml-t eszik még, heti 20-30 milivel noveljuk, amig ki nem valt egy etkezest.


de mar elkezdtem vele szagoltatni gyumolcsoket, eteleket, nagyon szereti szagolni.


majd ha 5-6 hós lesz, a tejpépbe keverek ezt azt, vagy kulon kostoltatom 2-3 napos szunetekkel, nem tudom, majd megkerdezem a dokit.


szerintem amugy ha nincs baja a babadnak, siman eleg neki a tapszer, az enyemnek azert is kell a sinlac, mert nem eszik eleget (7.5 kiló a 70 centijehez, es napi 800 milit eszik, szerintem normalis, a doki szerint 4 helyett 5x kene ennie (200akat eszik))


remelem segitettem

2009. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!