Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés a tejem, ezért hogyan...

Kevés a tejem, ezért hogyan pótoljak 7 hós babámnak vitamint?

Figyelt kérdés
Tápszert nem nagyon akarok adni neki,esetleg valami más helyette?Megeszik mindent a korának megfelelő bébiételt,és amit én csinálok.Tejalapút rizses tejpépet kap 2-3 naponta,mert az meg hízlal.
2009. júl. 19. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Miért félsz ennyire a tápszertől?Bár én se vagyok nagyon híve,de sajnos muszály.már nem szopizik, naponta kap friss zöldséget,gyümölcsöt amit szintén én csinálok,tejpépet csak nagyon ritkán kap.azt olvastam hogy kb 4 alma felene meg egy adagnyi tápszernek,ugy hogy a vitamint és az ásványi anyagokat igy tudjuk csak pótólni.mi 6 hósak vagyunk ugy hogy sokmindennel még nemtudjuk pótólni neki.
2009. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rizstejet adok a kisfiamnak,ha úgy érzem nincs elég tejcsi.

Ennyi idősen már ihat.

2009. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert műanyag a tápszer,és attól nem úgy fejlődik,mint a természetes vitamintól,pl anyatej.Gyümölcsöt azt kap mindig.Biztos nem ártanék vele a tápszerrel,de mégis húzom a számat miatta.Tudom sokan azt adnak a babáknak,mert nincs tej,vagy nem elég.Én kizárólagosan 5 hónapig csak szoptattam a babámat,de utána érezhetően kevés lett,mertr éppen "megjött".Aztán hozzátáplálás kezdete.Kisfiam 9 kg,73 cm.Szóval nincs gond a fejlődéssel,csak a vitamin bevitellel vagyok pánikba,hogy már nem szopik annyit,mint azelőtt,és hogy pótolhatmám én még neki,hogy kapjon elegendő vitamint.Ha tápszer kell akkor melyiket ajánljátok?A legjobbat szeretném adni gyermekemnek,mint minden szülő.
2009. júl. 19. 17:01
 4/5 A kérdező kommentje:
A rizstejet hol lehet kapni?Régen Oriza volt,de sajnos nincs már.Gondolom rá van írva mikor,mennyit szabad adni a babának?
2009. júl. 19. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A rizs tejet én a bio boltban veszem, 1/2 liter 320 ft.
2009. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!