Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam, hogy a cumisüv...

Hogy csináljam, hogy a cumisüveg oldaláról lejöjjön a tej-vizkő vagy mi ez a ragya (a régi üvegekkel nem volt ilyen gond?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az ecetes vizet.Forralt víz és ecet.Hagyd kicsit ázni
2012. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alaszka ***** válasza:
Ecet is jó, meg én úgy csináltam, hogy a mosogatószivacsot belenyomtam valamivel, és a dörzsi része lehozta. :)
2012. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dörzsis szivacs, egy fakanállal belenyomod és szépen le lehet sikálni. Én is így csináltam mindig. Aztán a fiam úgy 1,5 éves lehetett amikor a férjem betette a cumisüvegeket a mosogatógépbe. Azóta nincs ilyen gondom, én is ott mosom már őket. De hogy előbb miért nem jutott eszembe...? :))
2012. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én heti egyszer szoktam kifőzni a cumisüvegeket.. stb.,és a vízbe egy kiskanál citromsavat szoktam tenni.Ha nincs itthon akkor ecetes vízben főzöm ki.Még soha nem volt egy folt se rajta.4 hónapos és tápszeres,az üvegei mintha újak lennének.
2012. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fakanalas trükköt én is csinálom de már marhára unom,az ecet se az igazi megpróbálom a citromsavas balhét,mosogatógépem sajna még nincs de lessz!!! Addig is marad a sika-mika???
2012. aug. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!