Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg melegítő melyiket?...

Cumisüveg melegítő melyiket? Hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Melyik cumisüveg melegítőt ajánlanátok?

Jó lenne, ha tudna melegen tartani valameddig, mert kap még cicit is, de a tápszer hőfokot nehéz eltalálni, hogy ne legyen hideg, de meleg sem és ráadásul legyen pont jó a cici után. Ezért gondolodom ilyenben.


Néztem a babymoov-ot, de nem tud melegen tartani, legalábbis nem írja, meg a momert-et.

Aventes és mam-os cumisüvegeket használunk egyelőre.


Leírná valaki pontosan hogy kell használni?


2012. júl. 30. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Avent-es van, de egyszer használtam csak. Ha érdekel szólj.
2012. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is Avent-es van ez a fajta (kis leírás is van):

[link]

Nagyon szerettem (már nem nagyon használjuk) másfél éves a kislányom, de később is nagyon hasznos volt utazásoknál akár a bébi étel melegítésére.

Avent-ből két fajta van: amit linkeltem és van egy kicsit egyszerűbb tekerős változat. (Én azt annyira nem szerettem.)

2012. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia! Nekem egy momertesem van. tápszeres volt a kislányom így sokat használtam. vettem mellé egy aventeset. A különbség: az aventeset akkor kell elkészíteni (iq-fajta). A momerteset pedig én folyamatosan bekapcsolva használtam beállítva a hőfokot. Nekem az Aventes (nem tudom, hogy az IQ előtti változat is ilyen-e) de ott azt álítod be, hogy mit melegítessz (folyékony vagy pép) és hogy hűtő, szoba, vagy fagyasztóból van. Az ennivalóit mikróban melegítem azóta, mert gyorsabb. Az aventeset már eladtam és jövőhéten jönnek érte mert van akinek kimondottan ez a típus kellett. Még a momerteset ha érdekel akkor körbe fényképezem neked. Ha kell csinálok olyan képet is amin még az Aventes is rajta van, hogy lásd tényleg volt összehasonlítási alapom. Nekem már a lánykám kinőtte ezeket és emiatt adok túl rajtuk. Természetesen tökéletes állapotban van. Írj privit, ha érdekel. Még az jutott eszembe, hogy a tápszert védőnő ajánlatára max 6 órán keresztül tartósan 40 fokon el lehet tartani. Nekem az Iq ezt nem tudta. Ráadásul mindig le kellett kicsit csalnom különben a bébiételt is tűz forrón melegítette hiába raktam bele a megfelelő mennyiségű vizet.
2012. júl. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! Most néztem a linket és nekem is ez az Avent volt. Viszont én kimondottan nem szerettem. csak azért kinlódtam vele néha mert ki kellett könyörögni a férjemtől, hogy majd az milyen hasznos lesz... De a tekerős Momertet használtam végig...
2012. júl. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat még nézelődöm.


Arra lennék még kiváncsi, hogy pl ha hűtőből veszem ki a vizet, akkor az jóval hidegebb, mintha elöl van és úgy teszem bele melegíteni, akkor érzékeli, hogy most ez hidegebb vagy melegebb ami benne van? Vagy érzékel egy hőfokot, így ha azt elérte, akkor kész. Csak mert láttam leírásokat, ahol valahány perc alatt 40 fokra melegít, na de ha hűtőből van kivéve akkor?

2012. júl. 31. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:
A mindkét fajtát használó vagyok. Szóval: Aventesnél be kell állítanod hogy ha víz folyadék és azt is, hogy hűtőtt. Így melegíti fel. Plusz még folyadékot kell beleöntened minden egyes használat előtt kimért mennyiséggel. Most így nem emlékszek pontosan de más kell a folyékonyhoz és más a pépeshez. Ez után 40 fokos lesz kb de nem te szabályozod hogy milyet szeretnél. A sima tekerősnél beleraksz bármit és annak az a lényege, hogy akármi is van benne arra a hőfokra melegíti amit te beleraktál. Ilyen szempontból nekem kényelmesebb volt. hatékonyabb ha vizet öntesz ebbe is, itt pedig csak azt kell nézegetned, hogy ha kifogy esetleg utánatölts. tehát értelem szerűen belerakod a vizet a tekerőt elfordítod a kívánt hőfokra és vársz... ha elérte e hőmérsékletet akkor kiég a lámpa. Az Iq aventes az pittyeg amikor készen van. De ott pl egy fagyasztott bébiétel melegítéséig akár 6 gombnyomás plusz még rengeteg ha nagy mennyiségű mire beállítod. Ezért nem ajánlom. Nem azért mert rád akarnám sózni a másik enyémet. Ha boltban vásárolod meg is sokkal érdemesebb tekerőset venni.
2012. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, így már értem :)
2012. aug. 1. 05:11
 8/11 A kérdező kommentje:

Még azt kérdezném, hogy a 40fokos kaja nem túl meleg?

Azt írja, hogy 40 fokra melegít, a tápszeren ennyi van, hogy ezen oldódik, de utána hűtsem le 37 fokra. Szóval akkor ugyanott vagyok, hogy hűtőgethetem és fogalmam sincs meddig és mikor lesz jó, mint most.

Azért akarnék ilyet venni, hogy tuti jó legyen a hőfok és ne kelljen várni több percet és találgatni, hogy vajon jó-e.

2012. aug. 3. 08:27
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! Én Nukosat vettem szerintem felesleges pénz kidobás!!! Talán ha 5x használtam,semmi értelme! A legegyszerűbb az ha veszel egy termoszt és felforralsz vizet és bele teszed ,meg felforralsz egy 1l és azt meg lehűtöd fele fele arányba bekevered és kész ez az egész művelet nem tart 2percig.Nekem volt egy 0.5 dcl is ha elmentünk ki volt adagolva aventos pohárba a tápi és csak fel kellet önteni vizel.A melegítőbe ez sokkal tovább tart.
2012. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát lemondok erről a melegítőről inkább, maradok a melegített vízbe rakásnál, vagy mikró.

Köszönöm a válaszokat

2012. aug. 8. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!