Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pattanásszerű kiütés? Volt...

Pattanásszerű kiütés? Volt valaki babáján ilyen? Mitől volt és mivel kezelte?

Figyelt kérdés

A kezén és a lábán vannak olyan mint a pattanás.Ez mitől lehet?Volt valakinek ilyen a babáján?Kislányom másfél éves.Egyre több jön ki rajta.Nem vakarja.Ma voltunk orvosnál aki csak aztmondta Fenistillel kenjem neki.Bőrgyógyászhoz csak csütörtökön tudunk menni.Doki aztmondta nemtudja mitől van....mondjuk olyan is az orvosunk.:-(

Másik orvos 25kmre van a másik városban.Autónk nincs ilyen nagy melegben nem szívesen buszozok el vele.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 6. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
látatlanban mondanám, hogy melegkiütés vagy allergia. Cinkes rázókeverék nem árt, max. nem használ, meg a Sudocrem sem, ezeket próbálnám. Rovarcsípésre, pattanásra is jók, ezektől nem hiszem, hogy baja lenne. Fenistilt 2 éves kor alatt úgy tudtam, nem szabad...
2012. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szabad?Pfff..most komoly?Pedig ezt mondta rá.Sudo van itthon.Megpróbálom azt.Köszi!
2012. aug. 6. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk minden kiütésre a gyógyszertári fürdetőt szokta javasolni a doki. A melegkiütés hasonló, mint amit leírtál. Én a helyedben ma fürdetővel kenegetném, és holnap elvinném a másik dokihoz. (Holnap elméletileg 10 fokkal hűvösebb lesz...)
2012. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha az orvos mondta, akkor hihetsz neki, nekünk is írtak fel erős gyógyszert, mikor muszáj volt, pedig kicsi volt a gyerekem még hozzá a tájékoztató szerint.
2012. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk orvos javasolta ilyen kiütésre a frezyderm babakrémet. Fenistilt én nem használnám. :S Remélem, hamar elmúlik! :)
2012. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát ha babán van nem nagyon tudok segíteni én 2 éve amikor még pattanásos voltam tonnikkal kentem be magam..
2012. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig azt mondja a doki, hogy érzékeny a bőre... Hát nem tudom...
2012. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!