Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1honapos kislányom popsia...

1honapos kislányom popsia piros kiütéses már minden féle krémel probálkoztam de semit nem változott mit probáljak mégki? probáltam már (neogranormont, bepantent, sudokrémet, niveababakrémet) de egyiksem változtatot rajta!

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Sok piros folt? Az lehet meleg kiütés is. Próbáld meg hintőporozni. Csak a popsi nyilását krémezd ha piros.
2012. aug. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen piros foltok pudert is probáltam

lehet hogy erös a tejem?

2012. aug. 6. 07:13
 3/13 anonim ***** válasza:
esetleg cseréld neki 3 óránként legalább a pelenkát, és cseréléskor egy 10 percig hagyd szabadon.
2012. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A popsikrémek nem csodaszerek..

Ha törlőkendőt használsz, akkor ebben a melegben dobd el és válts vizes vattára.Sokszor cserélj pelust, mert ilyenkor egy kis pisi is csak ront a helyzeten.Krémet csak nagyon vékonyan használj.

Én ezeket javasolnám.Ezek később majd fogzásnál is hasznosak.

2012. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kislányodnak volt szájpenésze? Mert nálunk az volt, hogy elmúlt a szájpenész és a popsija nagyon piros volt. Azt hittem kicsípte a a pisi vagy a kaki, de nem, nem múlt el semmitől. Majd doki írt fel kenőcsöt és mondta, hogy lenyelte a szájpenész és gombás lett a kis popija. Ezt nem lehet elkerülni, ha a babának szájpenésze van, volt. De ha nektek nem volt, akkor lehet meleg kiütés. Levegőztesd sokat a popsiját és ahogy az előttem szóló mondta, törlőkendő helyett vizes vatta.
2012. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen,csatlakozok az előttem szólókhoz,ebben a melegben sűrűbben cseréld a pelust és amikor lehetőség van rá hagyd egy kicsit levegőzni a popsiját.De,ha a kaki csípte ki neki akkor meg a penaten krémet ajánlom,nekünk az segített.
2012. aug. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is gombára gondolok mert egyébként a popsikrémek elmulasztanák.Mutasd meg orvosnak.Nekünk mindig Mycosolon.t írt fel ilyen esetben.
2012. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Canesten bepantennel összekeverve,nekünk 3 nap alatt rendbehozta,nuninál is volt
2012. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért nem használsz gyógyszertári popsikrémet? Én születése óta azt használom, és mindig gyönyörű a popsija, még a legnagyobb melegben is.

Nekem azt mondta a védőnő a kórházban, hogy hiába mondják ezekre a krémekre, hogy ilyen meg olyan szuper, mindegyikbe van káros anyag, ami a nagyon érzékeny bőrű babákat irritálhatja.

Szerintem mutasd meg a gyerekorvosnak és kérd, hogy írjon fel gyógyszertári popsikrémet.

2012. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mutasd meg az orvosnak, mert még nagyon pici a babád. Kislányomnál piros popsira a nivea baby vált be, amikor 1 éves kora körül gombás volt, akkor a canestent és bepantent kellett felváltva használni.
2012. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!