Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsis kérdés?

Bogyo110 kérdése:

Bölcsis kérdés?

Figyelt kérdés
megtudná nekem valaki mondani hogy mennyire néznek utánna a munkáltatói igazolásnak amit be kell vinni a beiratkozáshoz .a helyzetem a következő kislányom februárban lessz két éves de a munkahelyemre ahonnét eljöttem gyedre nem tudok vissza menni mert megszünt a munkaköröm vagyis bezárt az üzlet a másik hely ahova mehetnék tőlünk 300km .-re lenne tehát az nem jó de fel ajánlották hogy adnak a gyed lejárta után munkáltatói igazolást hogy dolgozom hogy igy tudjak munkát keresni,szükségem azért van erre mert a férjem hetelős munkát végez vagyis vasárnap este elmegy és szombaton este jön haza segitségem szinte semmi mert a nagyik is dolgoznak tehát csak ugy tudnék munkát keresni ha valaki adig vigyáz a gyerekemre.ezért érdekelne hogy mennyire néznek utánna?valaki esetleg hasónló cipőben?
2012. aug. 6. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem néznek utána. Nincs arra kapacitás a bölcsikben, hogy adóhatóságot játsszanak. Elkérik a munkáltatóit, papír kipipálva, lefűzik, ennyi.


Most ez a helyzet mindenütt, persze ez később esetleg változhat.

2012. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. aug. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!