Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat vegyek,...

Milyen utazóágyat vegyek, márka minőség, miket figyeljek vásárláskor (babám már 7 hónapos)?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran utazunk, sokat lesz használva...
2012. aug. 7. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, szerintem nagyon jó.

[link]

2012. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mia hauck disneyt vettünk az teljesen jó. Arra figyelj, hogy az alja kemény legyen. Csomó van aminek ha megnyomod az alját lessüped a földig, mert nincs rendes merevítése.
2012. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindegy, csak stabil legyen (én az emelhető, pelenkázós és egyéb csodáknak nem láttam sok értelmét - nekünk egyszerű Tooragoo van), a lényeg: vegyél bele plusz matracot is. Az én kisfiam nagyon rosszul aludt benne, amíg egy plusz matracot nem kapott bele.
2012. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy plusz matracot vegyek? Nem az a lányeg hogy ebbena csomagban minden benne van, csak össze kell szerelni? Hogy utaztassak még egy plusz matracot is?
2012. aug. 12. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen van:

[link]


Nagyon jó. A mi kislányunk is 8 hónapos volt mikor vettük, így az emelt részét ki sem bontottuk. Szerintem nem kell bele extra matrac, csak egy lepedő, vagy valami ilyesmi.

gurul, de fékezhető. Könnyű, nagyon stabil, van egy nagy zsebe és még szép is:-) Bár nem hiszem, hogy az ágy miatt, de mióta megszületett egyszer fordult elő, hogy 7 óra után kelt és átaludta az éjszakát, amikor nyaralni voltunk és utazóágyban aludt:-))


Az első pár hónapra kaptunk kölcsön egy nagyon egyszerűt, az is jól szuperált, csak súlyra volt nehezebb, na meg nem gurult.

2012. aug. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Matracos" vagyok: a tartozék matracok túl kemények és érezhető a "törés" (ahol hajtva van),mivel merev - ez különösen egy nagyobb súlyú babánál jelent már gondot. Lehet külön kapni utazóágyba való szivacsmatracot, ami összehajtható. Azért tanácsoltam, mert kb. 9-10 hós koráig nem volt gond, de utána elkezdett "fészkelődni" benne - nem aludt jól, kényelmetlen lehetett. Aztán kapott bele egy matracot és megoldódott ez a gond.
2012. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, itt van pl. egy link:

[link]

2012. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok hasznos választ!

Sikerült beszerezni egyet elérhető áran, jó minőségben.


A matracot pedig észben tartom későbbre, ha már nagyobb lesz, bár szerencsére elég jól szivacsozott az ágy alja is, csak kicsit érezhető a hajtás rész.

2012. aug. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!