Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehez a babakocsiho...

Mit szóltok ehez a babakocsihoz? Minőség és márka?

Figyelt kérdés

[link]


Strasszkövekkel van kirakva. Beleszerettem :)


2011. ápr. 10. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen bajom van vele,hogy fekete! Amúgy nagyon ól néz ki!
2011. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ó istenem!Gyereket akarok!Meg egy hatodik babakocsit!:-) Viccet félretéve,ugyanilyen volt az első kocsim felépitésre,(giordani 3 per 8),elmondom a negativumokat,ok?A két különálló tolókartól nehéz tolni,telefonálni,esernyőtfogni,táskátvinni,gyerek kezét fogni babakocsitolás közben,nem nagyon fogsz tudni.A kerekei elég kicsik,de nem vészes,de az első dupla kerekek közé télen be fog akadni a hó,nem lesz egy leányálom tolni.A sportrésze nem valami hatalmas,télen lábzsákban,vastag ruciban nem lesz hosszútávon túl kénylemes és tágas neki.Naggyából ez minden szerettem ezt a kocsit.
2011. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha lejjebb mész az oldalon akkor megnézheted hogy van több színben. Csak a többi piszkolódik szerintem és azt nem merném megvenni pedig szépek :S
2011. ápr. 10. 13:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem nagyon szép és azokat a negatívumokat leszámítva amit a második hozzászóló írt szeretni fogod minőségre szuper és ne félj a feketétől ilyen minőségű kocsinál tuti UV szűrős nem beleizzadós az anyaga sem!

2011. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem ennél maradok :)
2011. ápr. 11. 10:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Egyébként ami a szint illeti nekem halvány rózsaszin kocsim volt,a mózes egyáltalán nem koszolódott,mert nem volt mitől,a sportrész pedig szintén nem érdekes mód volt egy piros-fekete kocsim,azon sokkal inkább meglátszódtak például a kajafoltok mint a rózsaszinon.Plusz ezeknek a kocsiknak nag előnye hogy nagyon könnyen,és nagyon gyorsan levehető és tisztitható a huzatjuk.Ugyhogy ha szived szerint más szint választanál,ne fogd vissza magad:-)
2011. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. ápr. 11. 10:48
 8/11 Disi ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is csak a színnel van bajom, de amúgy nagyon jól néz ki. Csak egy ötlet: Én azt se tudtam, hogy merre kezdjem a nézelődést, aztán az ismerősi körben volt egy eladó Jané. Az volt csak a bajom vele, hogy nagyon fiús volt a színe, és eddig 3 doki mondta azt, hogy kislányunk lesz. (Tudom, nem ez az elsődleges szempont, de ha lehet válogatni, miért is ne). Elkezdtük neten nézegetni ezt a márkát és a vaterán féláron találtam ilyen márkájú vadiúj babakocsit. Nem akartuk elhinni, hogy ennyiért találtunk egy ilyen babakocsit ráadásul vadiújat, azt hittük átverés, de nem! Nagyon édes, rózsaszín és babakék, tehát univerzális (jó lesz majd a második tesónak is, ha lesz), nagyon jó minőségű, de azért nem mindegy, hogy mennyit fizetsz érte. Úgyhogy én csak ajánlani tudom, nem vagyok egy nagy vaterás, ez volt az első vásárlásunk, de nagyon kedves volt a csajszi, többfajta kocsija is volt, tanácsokkal is ellátott minket Annyi, hogy így nincs rá garancia, de nekem így is megérte, szerintem ennél az árkategóriánál már nem valószínű, hogy reklamálnod kéne. Bocsánat, ha hosszú lére engedtem, de hátha tudok hasznos ötlettel szolgálni.

2011. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Megfogom nézni
2011. ápr. 11. 20:38
 10/11 anonim ***** válasza:

A második válaszoló tolókaros kritikáival teljesen egyetértek. Az első két gyerekemnél volt tolókaros babakocsink, így a felsorolt problémákkal szintén találkoztam. A harmadik babánál már minden igényemre odafigyeltem és utolsó gyerek lévén nagyon jó babakocsit vettünk. Nemrég adtam el nagyon olcsón a barátnőmnek aki babát vár és leesett az álla, hogy mi minden van hozzá és mennyiféleképp átalakítható + a sok tartozék.

Hát elmondom, hogy a babám utálta a babakocsizást, ha az ölemből letettem már akkor sírt (Ő ilyen típusú baba lett:)), így hordoztam és talán ha 3 hónapot használtuk a kocsit, 10 hós volt a kislányom mikor továbbadtam a szuper járgányt.

Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy nem biztos, hogy ekkora összeget érdemes belefektetni egy b.kocsiba.

2011. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!